Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány akinek nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb ilyen.
2017. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Haha 😂 akkor a pasikrôl ne is kérdezz.

Amugy a szex a pàrkapcsolat egyik legfontossabb dolga.

n25

2017. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem a szex a legfontosabb, de a párkapcsolatnak egy igen fontos része.
2017. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

ma 19:58


De a szex nemcsak a párkapcsolatban van ott,hanem szinte az mozgatja már a világot.

2017. aug. 4. 20:14
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze, a legtöbbünk így van vele. Miért,te még csak olyanokkal találkoztál,akiknek ez a legfontosabb?
2017. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Időpont ma 20:15


Csak olyannal találkoztam igen,egyértelmü hogy ha nem tettszek egy lánynak,nem tart vonzzónak szexuálisan,akkor megismerni sem akar,tehát nem müködik a kémia köznyelven.

Igen én akkor is szóba álok akármelyk lányal ha nem tartom szexuálisan vonzzónak,mert ha beszélgetek valakivel,megadom az esélyt neki,akkor még tanulhatok is tőlle valami újjat,aminek későbbi életem során hasznát vehetem.

2017. aug. 4. 20:21
 7/24 Lsp3 ***** válasza:
0%
Nem tudom hány éves vagy,de nőlj már fel. Először mindig azt nézik hogy hogy nézel ki. (Bocsi lányok) 98%-a. A többi tényleg csak szex és vigyorgás a tömeg előtt.Otthon meg számítógép telefon.Ez így tényleg nem jó de mit tehetünk ellene.Ez van. Ápold magad és legyen önbizalmad.Lépd át a divatot,legyél egyedi és felfigyelnek rád. Egyszer :-P Rajtad múlik.
2017. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

ma 20:51


Tehát akkor azt mondod hogy a lányok 98%-a felszines?

Mert nem lát a külsőn túl?

2017. aug. 4. 20:56
 9/24 Lsp3 ***** válasza:
0%
A külső a legfontosabb számukra,a második a szex.legalábbis a mai lányoknál.nem mindegy kivel jelennek meg az éjszakában.
2017. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 21:03


Szóval akkor csak villogni akarnak egy pasival igaz?

2017. aug. 4. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!