Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt hogy annyira bejött nektek egy lány, hogy annak ellenére, hogy elutasított titeket, évekkel később újra felkerestétek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány középiskolában, aki elutasított engem, mert nem jöttem be neki. Nekem nagyon bejött, az elutasítást nem vettem magamra. Ha másért nem is (a személyisége akkor nagyon nem fogott meg), de azért, hogy megfektethessem szívesen felkeresném még később. Voltatok már hasonló helyzetben?
2018. jún. 2. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hgy neki is bejönnek az egyéjszakások? Mert ha nem, akkor ne erőlködj. Szerintem anno is ezért utasított vissza, nem vagy komolyanvehető cseppet sem.
2018. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es, nem fogom 3 mondatban leírni, hogy milyen vagyok, szóval felesleges messzemenő következtetéseket levonnod.
2018. jún. 2. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki nem jön be, az később se fog. Ha mellé még megtudom, hogy csak dugni akar, ilyen szánalmas módon, ahogy előadod itt, akkor körberöhögöm, megalázom, és tiltom mindenhonnan. Az ilyenek ezt érdemlik.
2018. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány akibe annyira szerelmes vagyok, hogy a Holdra is utána mennék. De nem azért, hogy megfektessem, hanem azért hogy örökre vele legyek.
2018. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:

Háát nehéz ügy!


Mert ha 1X elutasìt egy olyan lány akivel akkor találkoztam először, akkor nem keresem fel utána.


De, ha már ismertem őt a tali előtt, ès csak most gondoltam arra, hogy össze kéne jönnünk, és így utasítana el, akkor lehet, hogy próbálkoznék még, de nem direkt mód.


Éveket nem várnék, 1-2 hónap múlva a Facebbok-on like- olgatnám a képeit.


Hátha így adna még 1 esélyt.


De ha csak patronkúrára keresnék csajokat, akkor ennyi energiát nem fektetnék bele.


Első NEM-nél folytatnám tovább a csajkeresést.

2018. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

"az elutasítást nem vettem magamra"


Nőként mondom, hogy az ilyenek után egy minimális esélyt sem adok az illetőnek a továbbiakban. Ezzel csak azt jelzed felém, hogy annyira sem tisztelsz, hogy elfogadd, hogy tudom, hogy mit beszélek, nem vagyok hülye, el tudom dönteni, hogy szimpatikus vagy-e nekem, vagy nem és vállalom a döntésem következményeit. Igenis vedd magadra az elutasítást, mert csakis neked szólt, nem másnak.

2018. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!