Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista lány- dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány- dolgozó férfi. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
5 év korkülönbség, nem is ez a baj... hanem hogy amíg a lány tanul, teljesen más a napi rutinja, vizsgaidőszak stb, addig a fiú ugye dolgozik, pénzt keres. Még otthon laknak mindketten a szüleiknél
2018. máj. 29. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg ilyen kapcsolat működik, nem ezen fog múlni.
2018. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem működhet, főleg ha még külön is laknak. Így nincs abból se gond hogy a csaj nem tud annyi pénzt beleadni mondjuk albiba. Vizsgaidőszakot is hamar le lehet tudni, évente 2-szer van és olyankor is szabadideje az embernek. Olyanok is meg tudják oldani a kapcsolatukat akik más beosztásban dolgoznak főállásban.
2018. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha a fiút nem zavarja, hogy a lány mozdíthatatlan a tanulmányai miatt közös élet szempontból még egy jó ideig, működhet. Nálunk is működik, de azt tisztáztam én is, hogy pár évig még az én keresetem (ha van) nem alkalmas arra, hogy összeköltözzek vele, nem tudom magam eltartani, nem tudok közös életet tervezni, mert még van előttem 3 év tanulás és utána jön még a szakmázás is. Van, akit zavar, hogy nem lehet már babával vagy közös lakással kalkulálni 4-5-6 éven belül egyáltalán, korábban volt, aki emiatt mondta, hogy nem szeretne ebbe belemenni.
2018. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak rajtatok múlik.
2018. máj. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk három éve működik a szintén öt évvel idősebb barátommal :)
2018. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyik részében sem látok semmi problémát. Az egyetemnek egyszer meg vége lesz.
2018. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk működött ilyen felállásban a dolog anno. Hétvégente találkoztunk, volt hogy én ott is aludtam nála (több hely volt náluk, külön szint), ill. esti programokat tudtunk hétközben is szervezni. Vizsgaidőszakban inkább csak órákra futottunk össze, de évi 2x egy hónapot kibírtunk így. És amúgy sem voltunk egy ilyen "fú, ha nem vagyunk egymás seggében 24/7, akkor nem is kapcsolat a kapcsolat" típusú pár.


Annyi volt össz-vissz, hogy nagyon drága programokra, drága utazásokra nem tudtunk elmenni, mert nekem nem futotta rá egyetemistaként. Ő nem is tudta volna mindkettőnk részét kifizetni külföldi utazásra, de ha tudta volna, se hagytam volna. Neten keresett pénzből meg ösztöndíjból (dolgoztam is mellette, de az ingyenes gyakornoki munka volt) azért tudtam gazdálkodni, és azét egy hét Balaton kijött belőle nyaranta.

2018. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne ez probléma? Még dolgozó embereknek sem ugyanaz a rutinja, valaki több műszakban dolgozik, valaki otthonról, valaki agglomerációban, valaki vállalkozó, valaki alkalmazott, valaki főállású anya, egy ideig lehet munkanélküli vagy ellenkezőleg, egy húzósabb időszakban túlórázni kell, különben oda egy fontos feladat... Aztán a lány is végez majd egyszer a sulival, nem tart ez örökké. Őszintén nem értem miért okozna ez bármiben fennakadást.
2018. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!