Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti kiket szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti kiket szoktatok megnézni (akár hosszasan) akár nem például az utcán?

Figyelt kérdés
Azt aki csunya, vagy azt aki szép és jól nézki. Vagy mindkettő? Normális válaszokra vagyok kiváncsi.

2018. jún. 1. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Senkit nem szoktam bámulni, általában olvasok, amíg utazom.
2018. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés hogy te miért nem nézel meg valakit. Ez a kérdés arra irányult, hogy kiket, nem pedig arra hogy olvasol.
2018. jún. 1. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden ember ugyanúgy működik, megnézik a szépet és megnézik a csúnyát is, mert annak is oka van, csak más... Az emberek általában a "semlegeset" nem szokták megnézni.
2018. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem bámulok senkit, de igenis jól megnézem az embereket diszkréten. Kortól nemtől függetlenül. Pasiban azt veszem észre először akin nincs látható tetoválás. Olyan átlagos, de jól néz ki.

Akit nem nézek meg ,az papucsos köpcös. Nagyjából ennyi de lehetne sorolni.

40/n

2018. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Ritka a csúnya, mindenkiben van valami vonzó, ezeket szoktam figyelni, ha meglátok valakit.
2018. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki érdekes vmilyen szempontból. Ez lehet kifejezetten szép, a médiaideáltól nagyon elütő is, de olyan is, akin "csak" pl. egy extrém smink vagy nagy, dús hajkorona, cilinder stb. a feltűnő.
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Senkit. Egyszer láttam egy helyes pasit, arra is csak rápillantottam, mint minden szembejövőre, és arra gondoltam, biztos külföldi.
2018. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akik valamiért érdekesek. Fura a szeme színe, érdekes a haja, vagy a ruhája.


Úgy alapból nem érdeklenek sem a szép, sem a csúnya, de az átlagos emberek sem.

2018. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még aki akar írhat.
2018. jún. 1. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:

4#

Papucsos köpcöst hogy érted!? :)

Köpcös papucsban?

Vagy papucs kinézetű köpcös?

2018. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!