Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a fiúnak elég görbék lennének az elől lévő fogai?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval akinek nagyon görbék a fogai, ezen kívűl nagyon szimpatikus nekem, mert nagyon jól érzem magam vele.

Viszont nem értem, hogy már felnőtt, dolgozik, mint gépészmérnök, miért nem fizeti ki a fogszabályzót? Sokkal egészségesebb és megóvja magát sok bajtól, ha megcsináltatja.

Illetve ismerek egy másik férfit is. Ő gyógyszerész, úgyhogy megint csak gondolom nem keres rosszul, de neki is elképesztően állnak a fogai. Ha van rá keret miért nem csináltatják meg szerintetek?



2018. jún. 2. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavar az ilyesmi, ha tényleg olyan csálék, hogy már a beszédét is zavarják meg ha nagyon csúnya. De amúgy pont leszarom, huszadlagos szempont :D
2018. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet h oket nem zavarja vagy nem akarnak annyi penzt kiadni es 3 evet vegig szenvedni bojtolessel(tehat nem mindent ehetsz)

En pl egyetemre gyujtok pedig nagyon szivesen koltenek mar fogszabalyzora mert nagyon kene. En is dolgozom de csak elektronikai technikus vagyok igy lassan jon ossze a zsé.

2018. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, felnőtt korban nem olyan egyszerű, mert addigra erősen rögzűlnek a fogak.

Nekem is kellene.

Kérdező! Ha minden okés a pasival akkor ezt nem tudod elnézni neki???

2018. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van aki fel a fogorvostol.

En gyekerroromban feltem hogy kicsufolnak es teenager voltam, attol tartottam hogy egy lanynak se tetszek majd :D

Felnott korban meg ugyebar eleg draga, raadasul most kulfoldon vagyok, itt meg dragabb a fogszabalyzas.

Felesegemnek felhoztam a temat hogy megcsinaltatnam kesobb ha lesz penzunk de azt mondta hogy o igy szokott meg es fura lennek neki egyenes fogakkal :D

2018. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!