Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikortól számítjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikortól számítjátok az együttlétet? Amikortól már tényleg rendes kapcsolatról beszéltek?

Figyelt kérdés
Az én helyzetemben ez kicsit elhúzódott. Én 23/N a párom 23/F. Már kb több mint egy éve próbálkozott a srác. Aztán kb. január környékén elkezdtünk randizgatni. Már lassan 1-2 hónapja olyan mintha együtt lennénk. Konkrétan nem lett kimondva, de úgy viselkedünk. Így nincs meg konkrétan, hogy "mióta vagyunk együtt". Most jön majd el, hogy bemutatjuk egymást a szüleinknek. Szerintem onnan lehet rendes kapcsolatról beszélni, viszont ez 2-3 hónappal később lenne, mint amikor randizgattunk stb.
2018. jún. 3. 13:11
1 2
 1/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
21%

Felnőtt kapcsolatban én még soha nem mondtam ki, hogy "xy dátumtól vagyunk együtt". A felek vannak már annyira intelligensek, hogy ezt érezzék.


Évfordulós dátumnak pedig tökéletes az első randi - csók - szex, amit a nő akar.

2018. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk sem volt kimondva, mikortól vagyunk egy pár.

Mi évfordulóként a megismerkedésünket tartjuk, mert az az, amit dátumhoz tudunk kötni.

2018. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig lefixálom a "járást", tehát legyen kimondva, mert ha nincs... nagy egyszer ezzel megszo...khmt...tam. Teljesen úgy viselkedett a srác, mintha járnánk, már tervek is voltak, összeköltözés, közös nyaralás stb a nyakunkon. Amikor kiderült, hogy a drágának van még valakije. Mikor számon kértem, azt vágta fejemhez, hogy de hát nem beszéltük meg soha, hogy járnánk? És akkor kivel akar összekötözni, meg nyaralni?


Nem érdekel, ha gyerekes, vagy régimódi. Sokan kibúvónak használják azt, ha "csak alakul" a dolog, meg "érzik".


Szóval így legalább tudom mikor tarthatok igényt rá teljes értékű partnerként, mikor gondolja komolyan.

2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ciki vagy sem, én tisztàn akartam làtni, ezért ràkérdeztem 18 nap netes ismerkedés, és egy 12 óràs első randi utàn, ahol több csók is volt, hogy ő ( férfi), mit szeretne, most akkor mi együtt vagyunk- e egy pàrként vagy sem. Hatàrozottan igent mondott:) Szóval mi az 1. randitól szàmoljuk a kapcsolatunkat. A napokban lesz pont 8 éve:)

6,5 éve pedig màr házasok is vagyunk.:)


Nem volt kedvem azon filózni, hogy vajon csak jól elvan velem, és mellettem még van x màsik nő is akikkel ugyanezt csinàlja, vagy pedig kapcsolatban vagyunk e. Mert laza dolgokra keressen màst.Amúgy azért az erős, hogy szerinted attól rendes a kapcsolat ha bemutattuk egymàst a szülőknek. Nem értek egyet. Èn pl csak 5 hónap utàn mutattam be, de ettől még rendes 5 hónapos kapcsolatban voltunk. Anyu nyaggatott vele, nekem ràért volna... egyszerűen egy kapcsolat szempontjàból nem relevàns igazàn, bàr van erre màsik véglet is. Èn a férjem anyjàt a 2. randinkon ismertem meg, mert összefutottunk vele. Utóbb derült ki, hogy ők egymàssal megbeszélték mert amúgy is ott volt dolga anyósomnak. Nem örültem neki....korai volt nagyon, meg kényelmetlen is. Szerencsére siettünk, így csak egy gyors bemutatkozàs volt. Egyébként nàlam ő volt az egyetlen pàrom akivel a csalàdom talàlkozott. Pont azért, mert nem gondolom hogy minden pasit haza kellene vinnem akivel randizok vagy x ideig jàrok, csak azt akivel közös jövőt tervezünk. A tóbbit minek...? Ezzel édesanyàm is így volt.


Egyik baràtnőm jàrt úgy, hogy szerinte 4 éve jàrt valakivel, màr eljegyzésre, összeköltözésre, hàzassàgra gondolt, s mikor felhozta a pasinak ezeket a " mikor lép valamit előrébb a kapcsolat" dolgokat, a sràc közölte, hogy milyen kapcsolat? Hisz csak dugunk és jól szórakozunk... Mint kiderült , pàrhuzamosan 3 màsik csajjal is ezt csinàlta... Màsik ismerősöm hasonlóképp így végezte csak ott 2 év utàn bukott ki a dolog. A làny megcsalàsra gyanakodott ezért követte a pasijàt, akit rajtakapott a màsik nőjével csókolózni. Mikor szàmonkérte a pasin, az csak annyit mondott, hogy milyen megcsalàs, mikor szó sem volt arról hogy ők egy pàr, csak jólérzik magukat egymàssal....Mindkét esetben voltak közös programok, randik, közös nyaralàs, haveri tàrsasàg bemutatàsa, szülőknél bemutatàs.


Ennyit arról, hogy mennyire egyértelmű egy pàrkapcsolat mindkét fél szàmàra....


Inkàbb bevàllaltam a nyílt megbeszélést erről,minthogy hasonlóan jàrjak.

2018. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Juj de ismerősek a leírt történetek. Nekem januárban ajánlotta fel a volt párom (?) hogy próbáljuk meg egymással mert jól elvoltunk, szüleimnek is bemutattam, járt ide sokat hozzánk, én is hozzá, voltak közös programok. Viszont szakítás lett a vége mert mikor féltékeny voltam valami miatt akkor a fejemhez vágta, hogy ő szabad ember és nem hiszi hogy el kell számolnia nekem dolgokról,hiszen nem vagyunk kapcsolatban. Mi van? Közben meg tervezgettük a jövőt már.

Tanulok a dolgokból és legközelebb én is rákérdezek, hogy mikortól vagyunk kapcsolatban. Látom sok embernek nem tiszta ez sajnos.

N

2018. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 iamaveryniceguy ***** válasza:

Mennyire kis naív emberek vannak itt. Azt hiszitek, hogy attól hűséges lett volna hozzátok az exetek, hogy kimondjátok a járást? Ugyanúgy csinálta volna, csak így még maradt neki egy "elfogadható" válasza.


Semmit nem változtatott volna a dolgokon.

2018. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Semmit nem változtatott volna a dolgokon."

A kimetelen biztos nem változtat, de egy fontos dolgon viszont igen: tudod hányadán álltok és van jogalapod számon kérni.


Az ilyen szerencsétlen helyzetekben az a legrosszabb amikor neked semmi nincs a kezedbe. Még ko sem kérheted magadnak a dolgot hoszen "nem jártatok". Így viszont hogy tudod hányadán állsz a másikkal a lezárás is sokkal gyorsabb én nincs az az űr a lelkedben a végén.

2018. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja és saját történetet/tapasztalatot miért kellett ennyire lepontozni? Abban mi nem elfogadható? Mennyi nyomorult ember van itt. Borzalom. Már nem szabad semmit írni,mert a sok gép előtt lévő élettelen nyomkodja a pirosat. Grat!
2018. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Fura emberek vannak... Ha valaki tudni akarja màr az elején, hogy mire szàmítson, tisztàzni akarja, hogy ne legyen bizonytalansàg, akkor az rossz és le kell pontozni... Hàt gratulàlok ezen elmeroggyantaknak. Vagy mi a gond? Irigység van a hàttérben hogy vannak akiknek van annyi bàtorsàga, hogy ezt nyíltan felhozza? Egyébként velem személy szerint ilyen nem történt, de olyanokkal akiket ismerek igen, ezt írtam le és így abból tanultam. Plusz mindig szerettem az egyenes kommunikàciót. Akinek ezzel baja van, az nem szàzas!
2018. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy semmit nem vàltoztatott volna? Dehogynem! Az ember így tud vàlasztani a dugópajti stàtusz és a pàrkapcsolat közt ha közlik vele mi a helyzet. Így pl aki kapcsolatot akar, bele sem megy màs jellegű viszonyba. De azok akik direkt nem közlik egyenesen a szàndékukat, pont ez a lényeg. Becsapjàk a màsikat hogy amíg akarjàk, rendszeres szexhez jussanak.
2018. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!