Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a véleményed a barátság extrákkal kapcsolatról? Mi az oka, ha valaki rendben talál, de csak ennyit akar?

Figyelt kérdés
Érdekelnek tapasztalatok, vélemények. Kort és nemet is írjatok!

2018. ápr. 29. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekm mostanában csak ilyenek voltak. A legutóbbi szakításom óta nehezen megy az ismerkedés.


28/f

2018. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én akkor tudnék ilyet elképzelni, ha a lány kinézetre bejön, de a viselkedése nem alkalmas kapcsolatra, vagy már egyszer eljátszotta a bizalmamat. Vagy pedig ha kinézetre inkább átlagosabb, nem köt hozzá semmi, illetve a függetlenségemet nem akarnám feladni, hogy mellette mással is szabadon szexelhessek.

22/F

2018. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Johet.

N/35

2018. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem találja rendben, mert akkor nem csak dugni akarna vele.

A barátságot meg ne keverjük bele.

2018. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez most tökéletesen megfelel. Egyikünk sem akar kapcsolatot nagy csalódás volt így elvagyunk lassan 2 éve. Nem vitatkozunk és jól érezzük így magunkat. Én 23 vagyok a barátom meg 34.
2018. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán nem kell egyvaalkinek elköteleződni, lehorgonyozni, és szabad életet élhet közben. Vagy amíg meg nem találja az igazit, aki lelkileg is társa, addig adhatnak egymásnak lelki örömöket. És ez hát nem önzőség, mert kölcsönös, ha nyílt lapokkal játszanak; mind a kettő kimondja, hogy csak szexet akar mást nem

(nemtom.)

2018. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy olyan típus aki ilyenekbe könnyen belemegy de ha adódna olyan és olyan lenne a szituáció lehet hogy vállalnám.

Ha valakivel jól kijön az ember (talán nem is annyira barátság ez) kedvelik egymást és kémiai is van csak valami miatt nem lenne belőle kapcsolat és a szex is jó lenne egy ideig ellennék.

Nem ez az életcélom,nyilván de nem gondolok erről rosszat.

2018. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!