Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódik hozzám kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik hozzám kevesebb lány?

Figyelt kérdés
20körüli lányok!! 15-20koromig szinte minden ujjamra kaphattam volna lányt. Fbn is mindennap jelölés, írtak stb. Most valamiért nem vonzódnak annyira hozzám. Max kicsit kevesebb izom van rajtam, és kopasz lettem és felsőtestem nagyrésze tetovált. Ennyit számítana? 22/F

2018. jún. 3. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert 20 felett az ész is számít, nem csak a menő kinézet.
2018. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korombeliekhez képest saját kecómban vagyok, írás/olvasás megy. Nem születtem Einsteinnek de csak nem vagyok flúgos ha simán boldogulok.
2018. jún. 3. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert időközben a lökött kis tinicsajok is felnőttek és nem égetik magukat random facebook jelölésekkel.
2018. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját? Amit anyukádnék vettek neked? :D Biztos te dolgoztál meg érte.
2018. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha úgy lenne mi a fszom közöd van hozzá? Mivan ha a szüleim meghaltak és így lett az enyém?
2018. jún. 3. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kopasz tetkós agresszív s3ggfej minden nő álma.
2018. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért lennék agresszív mert fszságokat írkál mindenki egy normálisnak nem mondható kérdés alá, és ezt szóvá teszem?
2018. jún. 4. 00:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Végülis lehet, hogy valóban sokat számít a kopaszság és a "teletetovált" felsőtest is. Meg azért 15- 20 eves kor között még sokan a facebookon töltik a napjaikat. 20 felett meg már, talán többüknek van komoly parkapcsolatuk és nem "jelölgetnek be" mindenkit.
2018. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!