Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észre vegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észre vegyen? Mitől tűnik ki egy Nő a tömegből?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha észre venne, de ne csak a külsőmet. Olyan nők veszik körül, akik szépek, nem lognék ki a sorból. Elvileg értelmes is vagyok(gyakorlatilag itt kerék tanácsot), jókat beszélgetünk. Én megkedveltem, szeretném megismerni, de elakadtam.

Ha illegetem magam, beállok a sorba, akkor az ágyáig eljuthatunk, ami nem vonz, ha meg maradok a szomszédlány, akkor oké megismertem, de eszébe se jutok, mint nő.


2018. jún. 3. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát, beszélgessetek.

Nem nyomulósan, behízelegve és körbe ugrálva, felkínálva magadat, hanem őszinte érdeklődéssel és kiváncsisággal.

2018. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Úgy futottunk össze, hogy nem látott még a normál hétköznapi ruháimban, és nagyjából sokkoltam. Azóta nem tudom még annyira se, hogy mit szeretne tőlem.


7/5 kiskosztüm, körömcipő stb... Amikor találkoztunk eddig akkor a laza kényelmes farmer póló könnyű nyári ruhák (amiben lazán lehuppansz a fűbe ha úgy adódik, bár én a gálacuccban is simán, az csak ruha)

2018. jún. 10. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!