Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok? Ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok? Ha a pasitok egy bikinis csaj képe alá írná hogy na ez már az öltözet. Egy nyelvnyújtogatós smileyval mondjuk. Vagy ha a barátnőtök egy félmeztelen srác képe alá írná ugyanezt.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 15. 21:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
látod utolsó..nem csinálsz ilyet,mert nincs szükséged rá...jó,függetlenség,oké,arra jön-megy,bulizik amerre akar,tényleg nem zavar...csak ez most mire jó?nekem bezzeg sosem ír.
2010. jún. 15. 22:30
 12/16 anonim ***** válasza:

megnézném a csajt a képen és aláírnám,hogy kit érdekel az öltözete, bzi-e vagy? nem látod, hogy egy bombajó nő van alatta?


20/L

2010. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
háhhh,neked aztán van merszed meg stílusod:D
2010. jún. 15. 22:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Most ne ezen stresszelj, holnapra nagynagy kalappal, és vizsga után kapd el, mondd el neki, hogy ez a dolog alapvetően nem szakítós-ok, de téged zavar..
2010. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
okés,köszi:)
2010. jún. 15. 23:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyen pasit dobnám.
2010. jún. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!