Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen fiú 18-25 éves kor között?

Figyelt kérdés

Először is nem szeretnék párt keresni csak kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen fiú.


-okos, művelt, esetleg van diplomája(légyszi írd oda ha diplomás)

-humoros, de bizonyos helyzetekben tud komoly lenni

-nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik

-nyitott a világra: szeret moziba, színházba járni, sétálni, nyelveket tanul

-romantikus, de nem nyálas

-tud főzni

-hazudnék ha azt mondanám nem számít a pénz: tehát van-e annyi pénze, hogy meg tudjon hívni erra-arra, a későbbiekben ellátni egy családot

-magas


AMI NEM "KÖTELEZŐ" de nem hátrány:

-tud-e vitorlázni

-sportol-e



2010. jún. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl nagyok az elvárásaid.
2010. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem magas. A vitorlázás és a sportos fiú csak kislánykori álom, azt nem várom el, írtam is, hogy csak nem hátrány. Viszont a fentebb említetteknek szerintem nem olyan nagy dolgok.
2010. jún. 15. 21:59
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
30-35 éves kor között esetleg, de ilyen fiatalon ne várd hogy egzisztenciát teremtsenek neked, amikor egy egyetem elvégzése jó esetben 5 év mesterképzéssel.
2010. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
97%

csukd be a szemed és képzeld el másként nem fog menni

Ilyen hogy vitorlázik meg nyitott a világra de nem bulizik ez tök ellentmondás aki nyitott a világra az a cigit is kipróbálja mert nyitott a világra(persze a drog az más)

Kis anyuci kedvence lehetsz avyg kislány még.


Amúgy ha neked ilyen elvárásaid vannak akkor annak a fiúnak is ilyenek lesznek aki ilyen amit írtál és te tuti nem mész át az ő rostályán hidd el. Egyedül fogsz megrohadni. Inkább olyan fiút keress akit tökéletesnek tudsz látni. na az a boldogság nem ez.

2010. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%

szerintem komolyak az elvárásai...


Én nem tudom h nyitott vagyok a világra-e pedig szeretek menni szinházba vagy sétálni meg ilyenek.

AZ első kérdés érdekes, mert furánnézneki és kicsit nagyképűnek ha valaki okosnak tartja magát és mndja úgy h "én okos vagyok"

Viszont én azt hiszem, hogy mindegyik szempotnak megfelelnék kivéve a vitorlázásnak, de szerintem meg tudok tanulni...hisz biztos nem lehet nagy dolog és sportolni..háth nem sportolok csak mozgok kicsit néha.


Viszont a baj, hogy én nem vagyok anyagias és ezért nem szeretem az anyagias nőket sem....

2010. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
93%

- Különösen okosnak nem tartom magam, inkább az intelligens szót használnám. A művészetek érdekelnek, de rossz memóriám miatt tényszerű adatokat nemigen jegyzek meg. Főiskolára járok még.

- Humoros vagyok, csak néha sajátos a humorom. Komoly is vagyok.

- Nem bulizok, nem drogozok, ha van barátnőm, és zavarja, egyáltalán nem cigizek, egyébként szoktam.

- Szeretek nyelveket tanulni, moziba, színházba, operába nagyon szeretek járni, csak egyedül nem szoktam.

- Romantikus vagyok, a nyálasság szubjektív.

- 3 nő van a családban, nemigen van lehetőségem főzni, de érdekel eléggé, nem tartom nehéznek.

- Meg tudlak hívni erre-arra, a későbbiek meg majd a jövőbeli munkától függ.

- 191 centi

- nem tudok vitorlázni.

- futni szoktam, illetve a boxzsákot ütögetni, de hangulatfüggő.

23F

2010. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a pénzt úgy értettem, hogy van annyi, hogy néha (mert nem várom el, hogy mindig) meghívjon erre-arra.


Azt pedig, hogy a későbbiekben el tud látni úgy értettem, hogy olyan főiskolán/egyetemen tanul.

2010. jún. 15. 22:03
 8/83 anonim ***** válasza:
28%
igen, van. az én párom pontosan ilyen.(: imádom.(: most leszünk egy évesek.(:
2010. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
93%

30 éves vagyok, így túlléptem a kor-t, ennek ellenére:

Talán nagyképűségnek hangzik, de azthiszem én ilyen vagyok.


Mondjuk a főzőtudásommal nem dicsekszem. :)

Illetve 181 cm nem tudom magasnak számít-e neked.

Vitorlázni azonban nem tudok, de amúgy sporolok. (kritika: rám is fér :) )


Egyébként szerintem vannak bőven ilyen férfiak. (bár kevés 18 éves lesz diplomás). Szóval nem írtál elérhetetlent!

2010. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tartom magam anyagiasnak, de hazudnék ha azt mondanám, hogy sajnos nem számít valamennyit. Persze ha szerelmes lennék nem lenne kizáró ok.


Csak kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyen fiú.

2010. jún. 15. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!