Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak addig keresett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig keresett, amíg nem volt időm?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival tavaly év elején egy angol tanfolyamon. A tanfolyam után elmentem dolgozni, jobb híján egy kétműszakos gyárba. Szinte hetente hívott valamilyen programra. Amikre nem nagyon tudtam elmenni, mert legtöbbször akkor hívott mikor délutános voltam vagy szombaton, mikor tudta, hogy kötelező túlóra van. Soha nem tudta megjegyezni, hogy mikor dolgozom. Januárig dolgoztam így. Utána felmondtam, mert végre lett lehetőségem azt tanulni, amit mindig is szerettem volna, és amivel meg tudom valósítani, amit már régóta akartam. Március óta iskolába járok szombatonként, azon kívül heti két nap csinálom a gyakorlati órákat. Sokkal több időm van, mint amikor műszakoztam, de azóta sehova nem hív. Én elhívtam már több rendezvényre, soha nem jött. Csak addig voltam érdekes, amíg nem értem rá? Vagy mi ez a viselkedés? 30 felett vagyunk mind a ketten.

2018. jún. 4. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele és kész..lehet azóta van valakije, csak nem mondja el.
2018. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ugródeszkának kellettem csak. Mert előttem nem volt még senkije.

Na mindegy, ilyen is volt.

2018. jún. 4. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szórakozott, vagy valami visszajelzést akart magának, hogy megy ez neki, de élesben nem kell veled mennie sehova. Ha akkor sem ment, amikor meg te hívtad, akkor biztosra veheted, hogy nem érdekled. Kár is az ilyennel foglalkoznod tovább.
2018. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!