Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarolt, randiztunk, csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolt, randiztunk, csókolóztunk, nagyon akart engem, egyszer csak megsértödött es nem keresett többet. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem értem, a pasik szoktak ilyet?
2018. márc. 20. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Megsértetted, az történt.


Nincs olyan, hogy "a pasik", hanem személyek vannak.

2018. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom megbeszélni vele, nem mondja el mi a baja. Csak szimplán nem keres. Hogy lehet egyik napról a másikra elveszteni az érdeklödését?
2018. márc. 20. 16:19
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
A megsértődés nem mentől függ. Ha megsértetted, megérdemled, akkor is, ha a másik nem nőnemű.
2018. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De hogyan beszéljem meg vele, ha nem hajlandó tárgyalni velem? Azt sem tudom igazából, hogy mi a baja, csak sejtéseim vannak.
2018. márc. 20. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni, ha nem akarja elmondani, nem kínozhatod meg az információért.

Gondold végig, hogy mivel sérthetted meg, még az sem biztos, hogy te vagy a hibás. Lehet, hogy valami teljesen rajtad kívülálló ok.

De ha teljesen elzárkózik, akkor csak elfogadni, és elengedni tudod, hiába rágódsz rajta. Bár azért annyit tényleg elmondhatna, hogy mi volt a baj, ha tényleg a te hibád, tanulhatnál belőle...

2018. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már így is bocsánatot kértem a semmiért, de nem érdekli.. ezért gondolom, hogy elvesztette az érdeklödését. De azt meg nem értem, hogyan lehetséges ilyen gyorsan.
2018. márc. 20. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőled, ez van. Lépj tovább és ne zaklasd.
2018. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer randiztam egy kövér lánnyal, de rájöttem hogy nem akarok vele lenni, pláne csak azért nem hogy na most eggyel több strigulám legyen. De nyilván az ember nem mondja így el, hogy "Bocs, nekem te túl kövér vagy". Úgyhogy én is valami ilyesmit színleltem, mint ez a srác akivel te randizol. (Igen, akkor mi is már ismerkedtünk néhány hete, csókolóztunk, stb)
2018. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy bombacsaj, de sokak szerint szép vagyok. Neki is nagyon tetszettem, nem hiszem, hogy a külsömmel lenne problémája.
2018. márc. 20. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Megtudta a zasszony.
2018. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!