Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? Vagy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Vagy hol romlott el? A barátom barátairól van szó.

Figyelt kérdés

Mikor új barátnője voltam, és elvitt bemutatni egy szilveszteren, lányok-fiúk körülrajongtak. Próbáltak beszélgetni, bevonni, megismerni, az egyikük hivatásos fotós, kattintgatott folyton a gépével, mondván rólam még nincs képe... Töltött nekem egy pohár italt, stb. Szóval mindenki szuperkedves és szuperfigyelmes volt velem. Én voltam az első komoly barátnője. Meg vagyok jelenleg is.

De most... Nem is tudom. Hát a fenti az réges rég oda... Nem is tudom, hogy fogalmazzak a jelenlegi helyzetről. Pl. hogy leszarnak. Azt nem tudom, kedvelnek-e. barátom szerint igen, én nem vagyok róla meggyőződve. Persze ez egyénenként is eltérő.

Nem tudom, hol rontottam el, mivel? Elég volt egy-egy kellemetlenebb megnyilvánulásom esetleg? Vagy ez természetes folyamat, mert már nincs az újdonság varázsa? Vagy anno a fotós csávó pl. csak azért volt olyan lelkes, mert felöntött picit a garatra? Vagy ahhoz lehet hozzá köze, hogy az elmúlt 2 évben a barátom kicsit eltávolodott a baráti körétől, mert kevesebbet találkoznak, stb.?

Szeretném tudni az okát. Remélem, nem az én hibám. Mert sajnálnám, ha ezt okoztam volna saját magamnak.

De akkor már hozzácsapok még egy kérdést a témához, hogy hogyan lehetne visszafordítani? Hogy újra feltűnően kedveljenek? De amúgy egyénenként más a helyzet, melyik barátjávla mi van, csak ezt most így általánosan értem.


2018. jún. 4. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából P,lehet hogy megszoktak, lehet hogy egy kicsit megutáltattad magad, de lehet hogy egyszerre mindkettő. Ezt így nagyon nehéz megmondani... Beszélj erről a pároddal és próbáljatok valamit tudatos taktikát, stratégiát felépíteni.
2018. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Miért kéne folyamatosan téged körülrajongani? Megvan a maga életük, nem azért élnek, hogy neked imponáljanak. Valószínű akkor és ott ittak és örültek a barátjuk boldogságának. Meg azért furcsa, hogy a legelső alkalmat viszonyítod a mához. Az elmúlt 2 évben mi volt? Hogy viszonyultak hozzád?
2018. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne folyton körülrajongani? Új embert nyilván mindenki szeretne megismerni.

Főleg, ha a barátod eltávolodott tőlük, akkor miért kéne az ő párjának a nyakán lógniuk?

Azt meg mi honnan tudjuk, hogy csináltál-e kellemetlen dolgot? :D

2018. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szilveszteri bulin, amikor meg "új" vagy köztük, persze, hogy "körülrajonganak", ismerkednek veled.
2018. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül, az is benne van a pakliban, hogy azóta nem kedvelnek már, "csalódtak" benned. Neked kell érezned, hogy adtál- e okot rá.
2018. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem nem adtam rá okot. Tudnék okokat mondani, de azoknak belemagyarázás szaga van, nem nyomósak.
2018. jún. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!