Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzo ez az alak, fiuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzo ez az alak, fiuk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. jún. 4. 19:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
47%

Én még ennél is vékonyabb vagyok....

Ilyen hozzászólások után illan el a maradék önbizalmam is.

2018. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
Ne illanjon el. Te amugy is a pawa fiukat szereted .
2018. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Egy ork ***** válasza:
44%
Ez teljesen normális, szerintem vonzó!
2018. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%

21-es

Felesleges hogy most emiatt elillanjon bármi is. Ne vedd komolyan az oldalt, mert ez inkább csak legtöbb esetben görbe tükör és nem a valóságot látod benne:)


Itt mindenki hurrog minden szarra aztán össze vissza pontozgatnak mintha legalább a kutyát érdekelné:D Persze a pontozás véleményszimpátia alapján meg és nem hasznosság alapján tehát elég irreleváns a dolog.


Lehetsz még kifejezetten jó csaj attól hogy itt püffögnek hogy kiss virág a best, meg a husis csajok. Ne érdekeljen, hidd el legjobban akkor jársz ha kevés itteni véleményre adsz:D (persze az enyémre muszáj:D)

2018. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem vonzó ez az alak, teljesen rendben van.
2018. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

Vézna. Ha ráfekszem: meghal.

És ezt nem akarom.

2018. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Szexi, én is adnám neki.
2018. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
"Ilyen hozzászólások után illan el a maradék önbizalmam is." Ha meg teltebb lányt raknának fel, azt ugyanúgy fikáznák. Amúgy többen írták itt, hogy bejön nekik ez az alkat.
2018. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

21-es:az más tészta,ha valaki ilyen típusú,az nem tehet róla.Azt sose bántottam.


Nézd a jó oldalát:sok pasi szereti a vékony nőket,kb. akármilyen fejjel,úgy,hogy van honnan mazsolázgatni.

2018. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
42%
Ráfekszem, meghal...
2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!