Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzo ez az alak, fiuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzo ez az alak, fiuk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. jún. 4. 19:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%

Ezen a nőn az a kicsi is lötyög, ami a csontját takarja.


Nem tetszik, főleg a botláb. Kis Virág sem az esetem, inkább ez az alak (Michelle Lewin, mikor épp nem túl szálkás) viszi a prímet:

[link]


Nem agyongyúrt, látszik, hogy él, látszik, hogy dolgozik is a testén, formás lábak, nőies alak. A melle lehetne kisebb is, tekintve, hogy ez úgy is szilikon, de ezt leszámítva nagyon szép. Nem olyan, mint ez a panelluvnya.

2018. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
68%
És aki ilyen, az ne vegye sértésnek... De ezt az alakot kitűzni célul több, mint nevetséges.:D
2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem a magas, combosabb nők tetszenek, de semmi baj az alakjával. És a személyiség simán felülírhatja, egyik volt barátnőm ilyen alkatú volt, messze az ideálomtól.
2018. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
mondjuk Bella labai tenyleg nem szepek,ha jobban megnezem na..
2018. jún. 4. 23:06
 35/43 anonim ***** válasza:

az alsó elég girnyó..


de nyilván inkább ez mint ugyanennyi lábon hatennyi anyag

2018. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2018. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
160 centis combos nok a jok.
2018. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
49%
En ugyan nő vagyok, szóval nem releváns a véleményem, de szerintem az összes belinkelt nő bazi jól néz ki. És ne legyenek illúziók, valószínűleg ennek a Hadid lánynak is rengeteg munka van a testében.
2018. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
45%
Legjobb és miért lenne vézna, vékony szimplán, ez lenne a normális.
2018. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
És a nők felszínesek lol, úgy szétalázták, szétszedték a nő testét, mintha valami rakás szar lenne...:/
2018. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!