Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sértő, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem sértő, ha az internetes társkeresőn a lány megkérdezi, hogy mikor készültek a képeim?

Figyelt kérdés
Mintha nem bízna bennem, hogy nem ősrégi képekkel próbálkozom. Nekem kicsit megalázó, vagy nem az?

2018. jún. 5. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Úúúristen, egy lány nem bízik meg valakiben, akit csak interneten ismer, mekkora szenzáció. Na ne röhögtess, kérdezõ.
2018. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne megalázó, egyáltalán nem az.
2018. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, voltak már fényképekkel negatív tapasztalatai.
2018. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Manapság ez már teljesen jogos kérdés, én is futottam bele olyan férfibe, aki több évvel ezelőtti fotót rakott fel magáról. Aztán idő közben kiderült, hogy már haja sincs, és felugrott rá 15 kg plusz. Szerintem neki is volt rossz tapasztalata, ez nem ellened szól, csak óvatos.
2018. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
"Mintha nem bízna bennem..." Miért olyan meglepő ez? Miért bízna, egy számára "vadidegen" emberben?
2018. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Mondd, hogy "hétfőn 11 órakor", ha leesik neki, plusz pont. :D
2018. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem az. Ferfiaknak szokasa nyolc eves kepeket kitenni akarhova.
2018. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy joval fiatalabbnak nezel ki a kiirt korodnal?


Egyebkent pedig te meg nem talalkoztal olyannal, akinek kepei sokkal dögösebbek a valosagnal? Nem erezted atverve magad es ugy, hogy valaki vesztegeti az idödet es kellemetlen helyzetbe hoz, mert magad elött is be kell vallanod, hogy igenis szamit a külsö?


Ha ettöl erzed megalazva magad, kicsi hopelyhecske, akkor ne hagyd el a biztonsagot nyujto kis biztonsagi zonadat. Most kicsit pityeregsz, ugye?

2018. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már úhy, hogy a személyes találkozónál derült ki, hogy 10 évvel és 20 kilóval azelőtti képei voltak kitéve. Nagyon kellemetlen volt, mert ha ezt tudom, el sem mentem volna.

Szerintem nem sértő kérdés.

2018. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő, hanem jogos kérdés. Ebben mi a megalázó? Még jó, hogy nem bízik 100%-ban egy vadidegenben...


Ráadásul amennyi ember kamuzik meg tölt fel kamu / 20éves képet... nem egy ilyen sztorit olvastam, hogy "megjelent az illető, 20 évvel idősebb, fogatlanabb, 50 kilóval súlyosabb formában... aztán még engem kutyázott le, amikor azt mondtam, így ebből nem kérek".

2018. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!