Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha nem ismerkedem nalam rosszabb anyagi helyzetu ferfiakkal?

Figyelt kérdés

nem keresem a kiralyfit es nem varom el, hogy eltartson senki, meg van mindenem

de ha peldaul megismerkedem valakivel, megtudom rola hol lakik, ami egy igen rossz kornyek stb. az nalam egy turn off


2018. jún. 5. 17:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Lakhat jo kornyeken rossz ember is.. csili vili lakast varsz el vagy mi.. orulj ha lenor oblito ilatot erzel
2018. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akik felesleges korlátokat állítanak maguknak, azok nagy valószínűséggel valójában nem is akarnak kapcsolatot, aztán ez egy jó kifogás.


Egyébként sok múlik azon is, hogy te konkrétan milyen anyagi helyzetben vagy, ha egy zsákfalu düledező viskójában élsz, akkor valszeg több esélyed van nálad jobb anyagi helyzetű párt találni, mintha mondjuk itt a budai kertvárosi részen laknál a szomszédomban, én mondjuk még akkor is számításba jöhetnék nálad, de elárulom ,hogy nem vagyok egy főnyeremény;-)

2018. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

szomszedok vagyunk utolso:)


en obudon lakom a kertvarosban

az illeto akivel megismerkedtem del-kelet pesten egy olyan helyen ahova nappal autoval se mernek behajtani ....

a lakast vette es legalabb 1ox eldicsekedett vele

azt hittem valami nagy szam, de mikor rakerestem elkapott a dobbenet.....

2018. jún. 5. 22:24
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja, én nem Óbudán lakom, hanem a Gellért-hegyen. A családi házunk a XII. kerületben van, de onnan már elköltöztem ide az egyik lakásunkba, nekünk van több ingatlanunk is Budapesten meg nyaralónk a Balatonnál, meg vidéken is még egy ház, de én ebbe beleszülettem és ennek megfelelően egy elkényeztetett úrifiú vagyok, akit a hátad közepére sem kívánnál.


Szerintem ha amúgy minden rendben, adj egy esélyt ennek a dél-kelet pesti csávónak, nem hinném, hogy egy kapcsolatnál ez lenne a lényeg, hogy ki hol lakik, vagy mennyije van. Engem legalábbis teljesen hidegen hagy ismerkedésnél, hogy az illető hol lakik meg milyen körülmények között, nem ez alapján fogok párt választani, és neked se ajánlom,hogy ilyen hibába ess. Persze szíved joga, hogy mit csinálsz, de ha rám hallgatsz, akkor fölöslegesen nem korlátozod be saját magad, mert könnyen lehet, hogy akkor láthatatlan bilincsekben kell aztán leélned az életed. Inkább légy szabad és élvezd az életet, ne egy bevásárlólista alapján akarj párt keresni, hanem hagyd a spontaneitásra, azt csá.

2018. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a dél pesti fickót. Megérdemel magának egy rendes nőt.
2018. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pusztán a helyesírásoddal van a baj.
2018. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha a GYK-n kérdezed, akkor nem nagyon működik a dolog....

Én udvariasan kivárnám a kávé végét egy olyan emberrel, akinek az a legnagyobb büszkesége, hogy vett egy lakást, vagy az, hogy hol lakik - aztán ennyi volna.

Öreg vagyok az anyagi helyzetem a Trabant, az A6 és a Suzuki között kacsázik - én meg egyforma vagyok mindig.

Most kifejezetten boldog, és nem a suzuki miatt :)

2018. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj.

Van választék,akinek elég ,amit tudok adni.

Kérdés,hogy neked baj e.Ez a leglényegesebb.

2020. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!