Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi, akivel online ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi, akivel online ismerkedem, gyakorlatilag bevallotta, hogy csak "jobb híján" ismerkedik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tart az levelezés, beszélgetés online. Eddig azért nem jöhetett létre élő találkozó, mert az illető külföldön van, de hamarosan hazautazik, és akkorra lefixáltunk egy igazi, élő randit. Viszont időközben benyögte, hogy csak azért ismerkedik velem, mert az ottani lányok nem szimpatikusak (nekem ez azt jelenti, hogy jobb híján, jó vagyok én is), de még ha szimpatikus is lenne valaki az ottaniak közül, akkor sem lenne már kedve újból nekiállni ismerkedni.


Teljesen letaglózott ez a kijelentése, és elment tőle a kedvem.


Szerintetek instant szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Vagy magára a találkozóra menjek el, ha már ennyit beszélgettünk?


Mindenesetre, legalább őszinte volt, de úgy érzem, még akkor is, ha így gondolja valaki, ezt akkor sem mondjuk ki ilyen explicit módon, mert borzasztóan sértő, nekem legalábbis.


2018. ápr. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot és kíméld meg magad tőle. Komolyan: Szerinted van bármiféle logika abban, amit szerinted jelentett a mondata? Ha azt mondja, hogy nem jönnek be neki az ázsiaiak, az alkoholisták vagy a rövid hajúak, akkor azt gondolod, hogy jobb híján veled éri be? :D Ne viccelj már.
2018. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

A külföldi nők szemében egy magyar pasi az egy balkáni vendégmunkás senki. Nem csoda, hogy kint nem tud ismerkedni, mert még egy szír menekültre is jobban buknak kint a nők mint a kelet-európaiakra.

Igen azért rád nyomul, mert te legalább elérhető vagy. Nem támasztasz olyan magas igényeket mint a legtöbb nő.

2018. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy pont fordítva értette, mivel az ottani lányok nem szimpatikusak stb. Te pedig az vagy neki. Vagyis nem jobb híján hanem ellenkezőleg, Téged talalt a legjobbnak. Szerintem fordítva ülsz a lovon, mert ha úgy lenne ahogy gondolod azt szerintem nem mondaná meg.
2018. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

> A külföldi nők szemében egy magyar pasi az egy balkáni vendégmunkás senki.


A nyelvet nem beszélő, iskolázatlan prolik nyilván ott sem lesznek kapósak. Ez viszont így baromság, én már voltam külföldi nőkkel. De mindenki magából indul ki, lol

2018. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ertelek. Te szimpatikus vagy neki, az ottani lanyok nem.

Nyilvan idealis esetben azonos telepulesrol valasztunk part, de megis ismerkedik veled.

Semmi serto nincs ebben es felreerted.

Menj el a randira, ugyis eloben dol el minden.

2018. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!