Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek már volt (vagy van) ázsiai barátnője/élettársa?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedtetek meg? Mennyiben különböznek a magyaroktól? Másképpen kell hozzájuk közeledni?

2018. jún. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ázsiai alatt távol-keletit értesz? Mert az én barátom ázsiai, csak a Közel-Keletről, iráni és ahhoz képest, hogy fenntartásaim voltak a muszlimokkal szemben, egy totál értelmes, udvarias férfi, és ugyan muszlimnak született, de ahogy a világon a legtöbb értelmiségi, “bullshitnek” tartja az összes vallást, ateista :D A lakótársa egy szingapúri pasi és róla is ugyanezt mondhatom, pont tegnap beszélgettünk arról, hogy minél több nemzetközi ismerősünk van, annál inkább csak azt mondhatjuk, hogy minden ember “the same”. Vannak minimális szokásbeli különbségek, de igazából én semmiben nem vettem észre ezeket, pedig volt már brit barátom is és tényleg azt mondhatom, hogy nem a származása határozza meg az embereket, mind indivídumok vagyunk, de mégis egyformák. Ugyanolyan ázsiaival járni, mint amerikaival, vagy európaival, mindenhol vannak ilyen-olyan emberek.
2018. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mongoloidokra gondoltam, de azon belül is inkább kínaiakra. Amikor váltok velük pár szót (pl. kínai éttermekben, üzletekben), nagyon kedvesek és udvariasak, de nem tudom, hogyan közeledjek feléjük. Félek, hogy az a módszer, ami a magyaroknál bevált, náluk nem működik. Ezt azért is gondolom, mert nagyon ritkán látok kínai-magyar párokat.
2018. jún. 5. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno nemetben megismerkedtem 1-2 kinaival nyelviskola altal. Ugyanolyan emberek mint masok. Vannak akik közülük nyitottabbak es vannak akik kevesbe.
2018. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágódj be náluk a Mao-féle Vörös könyvecskével :D
2018. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt de idiota volt, igy maradok europaiakkal...ja es sok idegbrteg affektalos torteto van kozruk
2018. jún. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem megpróbálhatod, általában azt mondják a nyugati pasikban az a jó, hogy határozottabbak, tudják mit akarnak.
2018. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A barátnőm kínai én magyar vagyok. Ha nem tudsz kínaiul akkor felejtsd el, szóval állj neki nyelvet tanulni (nem viccből mondom).
2018. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!