Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek volt már Ázsiai...

Valakinek volt már Ázsiai (Lehetőleg Korea) pasija/barátnője? Ha igen hol ismerkedtél meg vele? (Internet, valahol találkoztatok stb. )

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Menhelyen. Egy szakácskönyvet szorongatott, és egy csivavát szeretett volna.
2014. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Koreai nem, csak vietnámi, egy társkereső oldalról.
2014. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 èv alatti vagy akkor jársz kínai vagy japán èttermekbe üzletekbe, hátha. De ha 18 elmúltál akkor vanak nemzet közi társkereső oldalak.
2014. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
62%
#1 válaszoló, ez hatalmas volt :D :D
2014. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe a pát napban mien népszerűek lettek a rizsesek :D
2014. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kpopper vagy, nagyon látom (én is szeretem a bouble teát ^-^). De... nem olyan egyszerű a dolog. Bár ha utána kerestél a kérdésnek, rájöhetsz, miért: Sok olyan lány van, aki csak azért akar összejönni egy ázsiai palival, mert hogy ázsiai és szinte mindet kiszemeli magának. Ezt ők nagyon is tudják és 1.: vagy kihasználják 2.: vagy ezért ódzkodnak tőlük.

Na de, mesélek akkor a pozitívakról. ^^

1.: Csapattársamnak (szintén kpopos) koreai pasija van, Koreában. Most télen tervezi, hogy ki jön meglátogatni a csajt. De ez is talán azért jött össze, mert hogy Kimnek az exe is magyar volt és már töltött pár hónapot itt. :)

2.: Az egyik ex csapattagom nem igazán összejött, hanem inkább csókolózott egy kínai csávóval. Az Elte nyílt napján, kicsit leitta magát (mármint a barátnőm). Aztán mindenki ment a maga dolgára. Volt, aki meg con-on találkozott.

Amiket esetleg ajánlani tudok: Metró (sok-sok-sok van :3), A bubu közelében illetve a Conokon, free hug-os kis táblával. Az ott normális. Ennyit tudok mondani. ^^ Na meg, hogy ne azért járj vele, mert hogy xy országból származik, hanem mert tényleg tetszik.

2014. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm ^^

Am igen szeretem a kpop-ot, de nem csak azért szeretnék járni egy fiúval, mert Koreai. :3

Egyszerűen csak velük érzem jól magam. Nem mintha a magyar fiúk nem tetszenének, de nem annyira tetszenek mint Ők :3

Volt már pár Koreai fiúhoz közöm. (Nem olyan közöm xD) Baráti közöm :D és egyszerűen elragadóak voltak :3333

Sajna nem az én korom körül forogtak :$

2014. aug. 28. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vietnami volt, Interneten ismerkedtünk meg, aztán kiutaztam hozzá 1 hónapra.
2014. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

A kínai rappet pedig "crap"-nek hívják, ezt tudtátok?


Amúgy, szerintem esetetekben is, mint minden interraciális gusztustalankodásnál, a megoldás a kötél lesz.

2014. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Cpop, de végülis ugyanaz. :) Mivel Cpop-ban is van rap. :)
2014. aug. 28. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!