Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire befolyásol a férfi múltja ismerkedésnél, ha kiderül, hogy még nem volt barátnője türelmesek lennétek?

Figyelt kérdés
Vagy csak a jelennel kell foglalkozni, hogy milyen most milyen értékei vannak mennyire jó ember, és ne azzal, hogy eddig mit tudott felmutatni?
2018. máj. 19. 04:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Eselyt adnek neki, ha szimpatikus, de annyira turelmes mar nem vagyok, hogy hosszu honapokat varjak, amig minden termeszetes lesz neki. Nem az elozo lanyok szama a lenyeg. Olyan srac is lehet bena, akinek mar volt baratnoje. (Nem a szexre gondolok elsosorban.)
2018. máj. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
1szer eleg volt egy ilyen pasasbol...
2018. máj. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván mindenkit a jelen érdekel. De a múlt kihatással lehet a jelenre. Önmagában az, hogy eddig még nem volt kapcsolatod nem probléma közvetlenül, de közvetetten okozhat nehézséget a tapasztalat hiánya (nem csak a szexualitást illetően).

Ha meg van a vonzalom, szimpátia, akkor adhatnak esélyt, türelmesek lesznek, de ezzel az eséllyed élned is kell, nem lehet elvárni, hogy hosszú hónapokat várjanak.


#2 a ló túlsó oldalára se essünk át. Mi lett volna, ha a TE első kapcsolatodhoz is úgy álltak volna a férfiak, hogy "soha szűz lánnyal". Azért mert neked volt 1 "EGY" negatív élményed, ne alázz meg másokat.

Egy esélyt ő is kaphat - az már rajta múlik, hogy él is vele.

2018. máj. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Miért érzem úgy, hogy női részről el van várva, hogy legyél tapasztalt a kapcsolatok terén? Mintha valami munkahelyre jelentkeznél és kellene az 5 év tapasztalat. Ez hol szól a szerelemről, gondoskodásról stb.? Sehol. Ez egy piac.


Engem egy másodpercig sem érdekelne, hogy nem volt még senkije a lánynak. Esetleg még örülnék is neki, hogy nincsenek exek, kihasznált múltbeli sérelmek stb.


Ha nem teljesít jól, akkor kuka. Ez a mai világ. Ebben mérik a másikat. Egy éjszakázások, kúrópartnerek, műanyag nők, erkölcstelen férfiak... érzelmek és megértés sehol.

2018. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha érzelmileg érett, őszintén odaadó és figyelmes és persze nem a rokonai vagy barátai véleményei vannak a kapcsolatunkban, akkor úgy teljesen rendben van.
2018. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A jelen érdekel. Páromnak ugyan volt előttem más, de kevés, és azok a kapcsolatok nem voltak túl tartósak. Velem viszont nagyon jól passzol, jól bánik velem, nagy az összhang. Nem zavar, hogy nem volt előttem sok nő, sőt, valahol tetszik is.

Ha teljesen szűz lett volna, annyiban zavarna, hogy félnék, nehogy egyszer megkattanjon, és ki akarja próbálni mással is. De ez inkább emberfüggő, semmint tapasztalat. Szóval ha hűséges és odaadó természete lenne, valószínűleg ez a félelmem is hamar elmúlna.

2018. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

2es vagyok....


De volt elso kapcsolatom. Ettol meg 44 evesen nem akarok olyan pasit akinek nem volt meg kapcsolata. Gondolkodj mennyire nehez lenne ennyi idosen egy ilyen ferfival.

Eddig 2 olyan akadt az utamba akinek elottem nem volt, nehez volt marha nehez. Es ezt mar ennyi idosen nem akarom ezt ujra.


Amugy elso blikkre egybol leszolni ugy h nem ismered a elozmenyt az itelkezes. Nem val bolcs emberre.

2018. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy állnék hozzá, mint bárki máshoz. Ha működik, akkor hajrá, ha nem, akkor lápát. Miért várod el, hogy több türelemmel legyen hozzád, ha nem a múlt számít? Nem érzel ellentmondást?
2018. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Azert hogy én legyek neki az ugródeszka, kizárt.

Ha megismeri valaki egy párkapcsolat szépségét, nem fog az elsőnél megállni senki.

2018. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szàmít a múltja, de nem ezzel kapcsolatosan. 3 esetben voltam együtt, jàrtam olyan pasival aki még szűz volt, kettőnek én voltam az első baràtnője is.

Az első szűz pasimnak a 2. baràtnője voltam, az első csajàval szakított 1 év utàn mert még akkor sem volt hajlandó a làny lefeküdni fele.

A 3 szűz pasiból a legutolsó azóta màr a férjem, aki az egyetlen olyan férfi az életemben akivel valaha orgazmusom volt és van. Tehàt nem kellett türelmesnek lennem, még ő okozott meglepetést, pozitív értelemben.


Türelmes ember vagyok. Ezerszer inkàbb egy tapasztalatlan pasi, mint egy olyan aki màr átment egy fél vàrosnyi csajon, vagy prostiba dugta a farkàt, vagy valaha megcsalta bàrmelyik baràtnőjét...

2018. máj. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!