Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Kinek volt kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Kinek volt kapcsolata (főként szexuális) nős férfival? Írjátok le hogyan jöttetek össze! Valóban a tiltott gyümölcs a legédesebb?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Próbáltatok ellenállni? Vagy ő nektek? Milyen volt a szex vele? Forróbb, mintha nem lett volna foglalt? Sikerült titokban maradnia a kalandnak? Hogyan éreztétek magatokat utána? Volt bűntudatotok? Vagy akármilyen mocskos dolog, de megérte, hiszen mindketten egyszer éltek.
2018. jún. 5. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Voltak már. Nagyon izgalmas tud lenni! :)
2018. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ott csesztem el, hogy kötetlen kapcsolatot kerestem. Így nem kérdeztem. Feltételeztem, hogy komolyan nincs senki. Nem érdekelt hány partnere volt, és mellettem még kit tart szeretőnek.

Kb 8 hónap után az egyik barátnőm találta meg facén (még ott sem kerestem soha rá, annyira nem érdekelt). Akkor derült ki, hogy nős és 2 gyerek apja.


Akkor kezdődött a kálvária, mert én megírtam, hogy többet nem akarok vele ágyba bújni. Ő meg úgy viselkedett mint egy féltékeny férj. Oda ment a lakásomhoz számon kérte hol voltam, megvádolt, hogy valakivel összejárok mellette. Amikor szembesítettem a tényekkel neki állt feljebb, hogy "kutakodtam" utána. -.-

Nagyon gáz volt az egész ügy.

Nem volt kiemelkedő szerető. Nem tudtam, hogy szeretője van. És kb. azóta a szexkapcsolatok sem érdekének már. Az eset megtanított, hogy csak olyan férfival bújjak ágyba akinek van töke. A balfékek meg kíméljenek.

2018. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Hazas anya .. ugy bszik mint a tinik nem.. 16f
2018. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
30 as anyuci csak ug nyelte ojajjj
2018. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
54%
Nem működhet.
2018. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Pedig annyi szingli férfi szaladgál... Csak a rihéknek kell foglalt.
2018. jún. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
6os ezt honnan állapítottad meg? Nem úgy írtad,mintha ez a te véleményed lett volna,hanem mint egy tényt.
2018. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 évesen én is hittem ilyen butaságokban, meg abban, hogy a korral minden esetben jár a tapasztalat.

Volt egy kis affér egy házas pasival. Első szexig tartott... Utána közöltem vele, hogy ennyi volt, nem akarok többet találkozni.

Egyszerűen annyira béna volt, hogy borzasztó. Előjáték öt perc, aztán tolná be szárazon... mikor mondtam, hogy fáj, akkor meg besértődött, hogy kéretem magam.

Nem csodáltam, hogy a feleségének is elment a kedve a szextől.

Utána még párszor keresett, hogy jöjjünk össze szexelni, mert (kapaszkodj!) tudja, hogy nekem is jó volt, és élveztem.

A végén megfenyegettem, hogy átküldöm a feleségének a beszélgetést.

2018. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!