Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaha normális kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöld Róka kérdése:

Lehet valaha normális kapcsolata egy alkoholista férfinak (éppen gyógyuló)?

Figyelt kérdés

Szűk évtizede gyilkolom magam alkohollal, az utóbbi 3 év már

nagyon durva volt, sokszor napi szinten 1 l tömény lement.


Ősszel viszont bekattant nálam valami, beindult az élni akarás a tudatomban és azóta szárazon vagyok.

Lassan 8 hónapja egyáltalán nem ittam alkoholt.


Lehet valaha normális párkapcsolatom vagy nagyon ijesztő vagyok így hogy alkoholista vagyok?


F/27


2018. ápr. 30. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Pusztulj már innen, az Isten b....on meg!
2018. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg nem ittál már 8 hónapja alkoholt? Akkor erre koccintsál egy pezsgővel. :DDDD
2018. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy olyan kérdés tőled, ami a valós problémáddal foglalkozik kreált idiótaságok helyett.


Igen, lehet, ha a továbbiakban nem pusztítod magad alkohollal! Meg ha nem azzal töltöd az időd nagy részét, hogy hülyeségeket irkálsz a gyakorira... tedd rendbe az életed!

2018. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs! Tudnal te szerelmes lenni? Az előbbi kérdésedben azt írtad szociopata vagy,nincsenek érzéseid stb..
2018. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? -.-
2018. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Balázs! Tudnal te szerelmes lenni? Az előbbi kérdésedben azt írtad szociopata vagy,nincsenek érzéseid stb.."


Igen, de talán abból is ki lehet gyógyulni ha árad feléd a szeretet/szerelem.

2018. máj. 1. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem kéne olyan kifejezésekkel dobálóznod amiket nem is ismersz. Már legutóbb is megbeszéltük hogy a szociopaták legtöbb jellemzője nem igaz rád, csak a kóros hazudozás. Lehet nem webbeteg alapján kéne kitalálnod magadnak mentális betegségeket. De ilyen hülyeséget hogy ebből ki lehet gyógyulni...
2018. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, teljesen jóakaratból írok:

Az már egy nagyon jó kezdőlépés, hogy nem iszol, ezért le a kalappal! Viszont nagyon lehúz az, hogy ezen az oldalon próbálsz támaszt keresni, mivel már elég sokan olvasták a kérdéseid és ide is nagyon sok lelkibeteg/depressziós/magányos ember jár, aki magán sem tud segíteni, nemhogy rajtad.

Ezért azt javaslom, menj el egy pszichológushoz. Ha nem tudod megfizetni, menj el a háziorvosodhoz, ő TB alapján be tud téged utalni olyan pszichológushoz, akinek nem kell fizetned.

Kérlek, kérj segítséget szakembertől! Szükséged van külső segítségre, de azt ezen az oldalon sosem fogsz kapni.

2018. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Apám alkoholista, egy emberi roncs és szemétláda, úgyhogy én egy dolgot tudok tanácsolni.


Akármilyen erős is lesz a késztetés később életed során, egy korty citromos sört sem ihatsz meg.


24/F

2018. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs engem már kikészitesz. Komolyan mondom randizok veled csak fejezd már be a nyavalygast. Es ne aggódj, en fizetek! 27N
2018. máj. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!