Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatnék választ szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék választ szerelmi kérdés ügyében?

Figyelt kérdés

Haverom egyszer járt egy csajjal. Szakítottak. Neki most új barátnője van, és nagyon szereti. Én összejöttem az ő régi barátnőjével, és szeretem nagyon.:)

Azt mondja, teljesen megváltozok, ez nem én vagyok, sé elveszítek mindent, ha így folytatom. Szerintetek mit tehetnék?? Azt ne írja senki, hogy tartsak ki haverom mellett, mert nagyon szeretem a csajt....de így félek h nem lesznek barátaim:(

15/f


2010. jún. 16. 08:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a többi barátom is sikerült ellenem fordítania...
2010. jún. 16. 08:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előfordulhat, hogy Te észre sem veszed mennyire megváltoztál, de az is lehet a dologban, hogy csak szimplán nem tetszik a haverodnak az, hogy az exével jársz akiről úgy gondolja nem a tökéletes lány. Talán kérdezd meg tőle, hogyha úgy véli megváltoztál akkor miben. Ha meg csak szimplán zavarja, hogy az ő volt bnőjével vagy együtt akkor majd meg fog békélni ezzel a gondolattal. Muszáj lesz. Amúgy meg nem barát az olyan aki meg akarja határozni, hogy kivel legyél.....

Mondom kérdezd meg tőle, hogy szerinte változtál-e és ha igen mi lenne az...sok sikert!:)

2010. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt elsősorban egy nagyon alapos önértékelés kell. Te hogy érzed? Megváltoztál? Ha igen, miben? Ez szerinted rossz? A barátaid miért gondolhatják, hogy rossz irányba változtál? A szüleid mit mondanak? Ezután ülj le ezzel a haverral (először ne az egész társasággal) és "kérdezd ki": szerinte miben változtál meg és ezt úgy, hogy neki is jó legyen, hogyan lehet orvosolni? Neked megfelel ez a megoldás? Ha igen, akkor a barátnődet nem kockáztatod vele? Ha nem, a családodnak jó lehet ez a lépés? Meg tudod lépni? Segítenek a haverjaid? Valóban érdemes értük megváltozni?

Szerintem fuss át ezen a pár kérdésen, majd beszélj a haveroddal is. Értékeld magadban a helyzetet, hogy valóban szükséged van változni.

Mivel nem tudom, hogy mi az a nagy változás, ami rád haragította a haverjaidat, így konkrétabb tanácsot nem tudok és nem merek adni.

Remélem, ezzel a kis önismeretre buzdító válasszal tudtam segíteni! :)

2010. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ:)


már kérdeztem tőle, azt mondta jöjjek rá magamtól. mondtam neki hogyha neki lesz igaza, akkor a szemébe fogom mondani, a válasz az volt, hogy hozzá nem szóljak...

2010. jún. 16. 08:39
 5/18 A kérdező kommentje:
a szüleim azt mondták, tartsak ki a lány mellett......nem tudom, ilyen ritkán fordul elő...
2010. jún. 16. 08:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egyértelműen féltékeny. Nem akarom bántani, de ő nem igazán jó barát, hiszen fontosabb neki, hogy ne az exével járj, mint a barátságod. Biztosra veheted, hogy az a baja. Mondd meg neki, hogy ha ennyire zavarja, hogy együtt vagytok, akkor viselkedhetne felnőtt módjára is, és a szemedbe is mondhatná, mert ez a majd rájössz, és ne szólj hozzám elég ovis.

Nyugodtan megmondhatod azt is, hogy igazából örülsz, hogy ilyen korán kiderült, hogy ő milyen ember valójában, mert te komolyan barátnak tartottad, de kiderült, hogy nem az, hiszen a barátság lényegéhez az egymással szembeni kendőzetlen őszinteség is hozzá tartozik. Ha neki nem megy ez, akkor hidd el, nem őszinte barát, egy havernál meg fontosabb a lány, ha már szereted.

2010. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen felállásban már más a "gyerek fekvése". A barátod bizony féltékeny. Ha valakivel konkrét, jól meghatározható problémánk van, azt a szemébe mondjuk. Legalább is nem barchobázunk vele. Ha a szüleid is azt mondják, hogy tarts ki a lány mellett, akkor ők biztos jól látják. Tapasztaltabbak, jobban ismernek, és a javadat akarják. Én a helyedben szépen eltávolodnék ettől a "baráttól". Ha igazi barát, nem csak egy haver, akkor a kapcsolatotok biztos helyre fog jönni. Ha meg csak egy haver, akkor tök mindegy, nem kár érte.


Norci

2010. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek:)


már csak az érdekel, hogy a többi barátomat hogy sikerült ellenem fordítania?

2010. jún. 16. 10:23
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

szerintem engem is zavarna ha a barátnőm összejönne a votl barátommal.. err nem gondoltál?:/ nem baj mert írtad hogy szereted.. talán megkéne beszéld a haveroddal hogy ne legyen köztetek feszkó..és a többi barátod is "visszamenjen" hozzád..

14/L

2010. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!