Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy lefeküdt már mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy lefeküdt már mással?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első barátom, neki én már a második barátnője vagyok. Az exével veszítette el a szüzességét, és mostanában egyre jobban zavar, és akaratlanul is eszembe jut hogy "neki volt más, akihez vonzódott". Exével 3 éve szakítottak, csak 3 hónapig voltak együtt amúgy is, a csaj megcsalta őt. Magyarul semmi okom nincs "féltékenynek " lenni. 10 hónapja vagyunk együtt, szex még nem volt. Csak az utóbbi 1 hónapban kezdett el zavarni, vagyis inkább egyre többször eszembe jutni ez a dolog, és olyankor kellemetlen érzésem van ahogy eszembe jut, hogy a barátom azzal a másik csajjal lefeküdt. Az nem zavar, hogy volt kapcsolata, csak az, hogy lefeküdt vele.

Szerintetek azért érzem ezt, mert velem még nem feküdt le ( nem azért mert nem akarna, hanem mert még szűz vagyok, így lassan szeretnék haladni, de már közel járunk hozzá) vagy miért? :( nem akarok ezen agyalni de minnél inkább próbálom elterelni a gondolataimat annál jobban eszembe jut az a csaj. Utálom amiért ilyen vagyok. Pedig a párom mondja nekem hogy "hozzá ne merjem magam hasonlítani, mert ezerszer jobb vagyok" de valahol mélyen zavar a tudat, hogy ő lefeküdt mással. Pedig TUDOM, hogy ez teljesen normális dolog, és nem kell agyalnom rajta, mégis agyalok, nem tudom leállitani magam!

Na jó, már eleve az segített, hogy ezt kiírtam magamból! De kérlek nyugtassatok meg, hogy idővel elmúlik ez a szar érzés.


2018. jún. 6. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

10hónapja és még semmi? Na ez se semmi azért.

31/f

2018. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy?? Sztem is szexre térhettek lassan...hogy a jó életbe bírtátok ki eddig?? Én is szűz voltam, még csak randizgattunk, előtte jó barátok voltunk. Ugy két hónap után feküdtünk egyszer egymás mellett és éreztem h meg kell érintenem, simogatnom, csókolnom, és szeretném érezni a farkát...


Ne agyalj az előző csaján...értelmetlen. Nyilván nem véletlenül szakítottak. Viszont szex az lassan legyen már. Kívánod?

Furcsa de én a barátomnál sosem éreztem h féltékeny vagyok, pedig voltak női előttem. Nyilván szeretne velem lenni és nem velük.

2018. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Neked valami gondjaid vannak a szexualitassal kapcsolatban. Szuzkent se normalis 10 honapot varni az elsore, foleg, hogy ha mar ebbe a kategoriaba irtal, gondolom nem 15 eves vagy, es meg akkor ez a hulyeseged is. Inkabb keress fel egy szexualpszichologust.
2018. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

10 honap???


Elkepeszto turokepessege lehet a sracnak.


Szerintem meg az ISIS sem tudna informaciokat kiszedni belole.


Vagy....van mas neki.

2018. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy távkapcsolat. Ott nyilván több idő kell, hogy testileg is egymáshoz 'szokjunk'. A sztori szempontjából jelentéktelen, hogy 10 hónap alatt nem feküdtünk le, nem ez volt a kérdés.
2018. jún. 7. 00:42
 6/13 anonim válasza:
22%
Ne hallgass ezekre a gyk idiótákra 10 hónap nem sok egyáltalán
2018. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi vagyunk az idióták? :D

Olvasd már végig a kérdést, ha eddig nem tetted meg.

Full gyerekes :D

2018. jún. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, olyan már nem nagyon lesz, hogy valakit szüzen fogsz megismerni. Amint túl leszel a szexen rájösz, hogy ez nem akkora dolog.
2018. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, én is így voltam vele, aztán meghúztam pár csajt (egy prosti kettő fesztiválos) elmentem kezeltetni a csúnyaságokat amiket elkaptam tőlük (nem a prostitól) és már nem is zavart.
2018. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:

Önbizalom hiány, birtoklási vágy.

Mennyi idős vagy?

Ha evvel a fiúval jól érzed magad akkor kezdj el szerelmeskedni. Jó dolog :)

Szebb lesz tőle a hajad :D

2018. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!