Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hétig voltunk külön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eileen kérdése:

3 hétig voltunk külön, de addig lefeküdt mással. Ti hogy lépnétek ezen túl?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, közben néha beszéltünk, majd tegnap kibékültünk, amikor bevallotta, hogy lefeküdt egy másik nővel egyszer. Nem jelentett neki semmit, meg elvileg rám gondolt, de nekem elég szarul esik.
2017. dec. 29. 10:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább azon gondolkodnék, hogy hogyan lépnék túl rajta. :D
2017. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy nem lépnék túl rajta, de te nyilvánvalóan direkt élvezed a drámát.
2017. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha szakítok, annak oka van, nincs visszacsinálás, meg újrakezdés.
2017. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szakítás után ez csak természetes.
2017. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

elvileg rám gondolt


... xD Ebből borítékolom, hogy elfelejted neki, ha ezzel meg tud dumálni. Gyerekek...

2017. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

Nőj fel!

1. Szakítottatok, aztán mégsem. - Hol a gond? Próbáltátok megoldani? Van értelme folytatni, volt értelme szakítani?

2. Szakítottatok, jogosan gondolhatta, hogy többet nem lesz semmi. - Miért esik rosszul, mikor nyilvánvalóan nem voltatok egy pár?

2017. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Már a szakítás is elég lenne, hogy ne akarjam újra kezdeni.

Ő szakított vagy te?

2017. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Szakítottatok, nem? Miért ne feküdhetne le mással? Valószínűleg oka volt, hogy így történt.

Lépj le tőle. Nem a jó a káposzta újra melegítve.

2017. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Távkapcsolati nehézségek miatt szakítottam vele, de azok a dolgok úgy néz ki rendeződnek. És örülök, hogy őszinte volt velem, de állandóan az jár az eszemben, hogy mással volt.
2017. dec. 29. 10:59
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire szerethet ha a szakítás nem viselte meg?

Legalábbis én a szakítás után úgy éreztem soha nem kell senki, sem szexkapcsolatra sem semmilyenre.

Mindig exemen járt az agyam. Még most két hónap után sem akarok senkit, pedig nem kezdeném vele újra.

2017. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!