Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja sok nő a bókokat?

Figyelt kérdés
Van 2 ismerősöm. Én speciel az az ember vagyok, aki facebookon tényleg csak az ismerőseit veszi fel, viszont ez a 2 ismerősöm olyan, hogy ha bejelölik őket a férfiak, akik a környező településeken laknak, akkor elfogadják őket. Nyílván ezek hozzá is szólnak a képekhez,amolyan sablonos dolgokat, hogy szép vagy, szép a szemed stb. Az egyik csaj noha nem is ismeri, visszaírja, hogy köszi szépen, a másik azonban rá se hederít. Én értem, hogy ismeretlenül bókolnak, de nem illene egy köszivel vagy valamivel viszonozni?
2018. jún. 8. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagy dilemma lehet. Valószínűleg mert nem érdekli.
2018. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért enged valakit az ismerősei közé? Ne fogadja el, nem bókol neki.
2018. jún. 8. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ők csak lájkvadászok. Nagy ívben leszarják, hogy ki mit írogat a képükhöz. Egyetlen céljük, hogy hízzon a májuk és jó nagy arcuk legyen ettől.
2018. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi, ők ezen nem gondolkoznak annyit, mint te.
2018. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl kifejezetten az olyan emberektől kapok idegbajt, akik percenként ugranak minden kommentre, hogy köszi köszike puszcsi szercsi.

Mondjuk én nem is teszek ki azért képet, hogy nyalizzanak, de ha bármilyen kommentáradat van (legyen jól sikerült kép vagy gratuláció vagy bármi), akkor EGYSZER megköszönöm kollektíve és pont. Szerintem ez a normális, az a típus, aki szerinted pozitív, nekem irritáló pl.

2018. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Ennek nem túl bonyolult a pszichológiája. Adott a férfi. Adott a nő. Egyenrangúak. Ha a férfi kezd el bókolni, akkor ezzel kvázi alárendeli magát a nőnek. Tehát a nő lesz az, aki "felül lesz". Amennyiben megköszöni, azzal annyit csinál, hogy magával egy szintre emeli a férfit, és megint egyenrangúak lesznek. Viszont ezt elég sok nő nem akarja. Neki az eteti az egóját, ha valaki alatta van, és a talpát nyalja. Mert ő erre úgy tekint. Ez kb mindenkire, aki ezt csinálja, igaz, tisztelet a kivételnek.
2018. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit reagálni egy semmitmondó szövegre?

Sekélyes pacák.

És ha szerelmes verset küld, akkor már bugyit is illik letolni?

2018. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!