Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányok/nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok/nők! Mennyire vagytok zárkózottak? A bókokat hogyan fogadjátok?

Figyelt kérdés

Én "érdekes" arcú srác vagyok, szívesen próbálkozom ilyen nőknél is, de azt tapasztaltam eddig hogy nagyon zárkózottak.


F/27


2018. ápr. 20. 20:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
"Érdekes" arcú :D Még érdekesebb lesz, ha megmondod a csajnak hogy csúnya de azért szívesen próbálkozol nála, mert ha ugye nincs jobb... Balázska azért zárkózottak mert nem tetszik az érdekes fejed nekik.
2018. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem szertem ha bókolnak nekem a ferfiak , idegesit pláne úgy hogy nem érdekel , hogy tetszem-e a férfiaknak vagy nem.
2018. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
első, honnan tudod a nevemet?
2018. ápr. 20. 20:44
 4/48 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
54%
Nekem soha életemben nem bókolt senki, szóval nem tudom, hogy fogadnám. Egyébként zárkózott vagyok, kerülöm a szociális interakciókat.
2018. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Balazska teged mar mindenki ismer
2018. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Balázs egy létező személy vagy csak itt trolkodik Balázs néven kiadva magát egy 27 éves férfinak?
2018. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Létező, én vagyok a Balázska.


De kicsit már félek ettől az egésztől hogy állandóan felismernek és Balázskáznak.


Hamarosan költözöm Mo.ra, nem akarom hogy az IRL életben is felismerjenek.

2018. ápr. 20. 22:49
 9/48 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod hogy felismerjünk nem kellett volna képet küldeni a fejedről. Meg levehetnéd a felhasználó neved (ami vhogy mindig állatos) meg feltűnhetne hogy a többség előbb írja a számot aztán a nevet. Így viszony:

- hülye kérdés - pipa

- hülye állatos láthatő felhasználónév - pipa

-önsajnáltatás - pipa

- F/27 - pipa

Következtetés: Balázska újra visszatért

2018. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

utolsó : pedig nem olyan régóta vannak állatos neveim.

és nem csak én írogatok ki ilyen jellegű kérdéseket...

2018. ápr. 20. 23:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!