Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért lehet az, hogy eddig olyan fiúkkal sodort össze a szél, akik kisebb túlzással, de szórták a pénzt? Volt egy barátom, aki pl egyáltalán nem tudta beosztani a pénzét, mindig elbulizta, meg ruhát vett, amikor tudta jól, hogy be kéne osztania. Aztán volt egy, aki évekig dolgozott külföldön, de semmi félretett, megspórolt pénze nem volt, valahogy mindig elköltötte valamire. Most a fiú akivel együtt vagyok pedig nagyon szeret "adakozni", nagyon bőkezű, a pénzét általában ajándékokra költi, meg meghív embereket ide-oda programokra, kajálni. De félretenni ő sem tud.

Én amúgy pont az ellenkező eset vagyok - csak akkor költök, ha nagyon muszáj, és minden kiadást 3x meggondolok. És számomra ez így jó, nekem egyáltalán nem vonzó a költekezés és mindegyik srácban zavart, zavar ez a dolog.

Csak nem nagyon tudok rájönni, miért ilyen embereket vonzok, vonzottam be mindig?



2018. jún. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"vonzok, vonzottam be mindig" Mhm, szóval bevonzod őket.


Hol a faceplam smiley? Az meg se forduljon a fejedben, hogy te választottál rosszul.

2018. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj a jóra és akkor az azonos rezgésszám miatt majd a jót fogod bevonzani. Én például most lekvárosbuktára gondolok és biztos, hogy 20 perc múlva, be is fog csengetni az ajtón.
2018. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az ismerkedési fázisban pont ez fog meg? Pl ha a fiú sok ajándékot vesz, meghív az imponáló tud lenni. Csak az a baj, hogy a kiadása több, mint amit elbírna..

Nem lehet, hogy neked az ilyen bulis, shoppingolós, “pénzes” pasik jönnek be?

2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a vicces, hogy egyáltalán nem jönnek be az ilyen shoppingolós, bulis pasik, nagyon távol áll tőlem az a világ. Az a fiú akiről írtam hogy elbulizta a pénzét sem volt tipikusan bulis fajta, csak barátaival sörözött sokat. Én nagyon nyugis és szerény vagyok abból a szempontból hogy csak arra költök amire tényleg igazán szükségem van és minimalizálom a kiadásaimat. És tök fura hogy mégis olyanokat választok (igen, első, tudatában vagyok annak, hogy én választok :D), akik ebben ellentéteim.
2018. jún. 8. 19:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!