Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kikre mondjátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kikre mondjátok azt, hogy túl magasak az igényei? Mikor beszélhetünk magas igényekről?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 19:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tök jó ez a gyakori, egyes szavakat szinte mindenre be lehet helyettesíteni, definíció nélkül vannak :D

Tehát férfi az aki magas, kigyúrt, sokat keres és minél több nőt döngetett meg, ugye? :D

2018. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem, a férfi az aki férfiként tud viselkedni. Az összes többi csak pasi. Az igazi nő megnevezéssel sem illetnél egy komplexusos, görcsös kislányt vagy buta libuskát, nem? Ja, várj, ha férfi vagy akkor az igazi nő neked is csak a pláza cica, ezért gondoltad azt, hogy én is így értettem. Nem, nem így értettem.
2018. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Senkire, mindenki azt vár el, amit akar. Aztán vagy talál megfelelő partnert és minden happy, vagy nem, az meg az ő baja. Mi közöm lenne mások társkeresési igényeihez?
2018. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22 de mit jelent a férfiként való viselkedés?

Ezt kb mindenre rá lehet húzni :D

2018. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!