Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat ilyet egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat ilyet egy pasi?

Figyelt kérdés
Szeretői kapcsolat... A pasi kijelenti, hogy ő hosszú távra tervez a csajjal. Hogy mondhat már ilyet egy ilyen jellegű kapcs.-ban,mikor itt még szinte másnapra se lehet nagyon tervezni, azóta nem a csaj nem áll szóba a pasival. Szerintetek?

2018. jún. 8. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
vannak évekig tartó szex kapcsolatok is. én nem értem mi volt ebben olyan sértő?
2018. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

K

Ö

N

N

Y

E

N

2018. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is volt már olyan, hogy szexkapcsolatban a srác kijelentette, hogy hosszú távra tervez velem és ő akkor is akar engem, ha lesz barátnője.

Mint később kiderült teljesen komolyan is gondolta.

Nem tudom miért nem szól emiatt a csaj hozzá. Nekem jól esett amikor ezt mondta a srác.

2018. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te vagy a szerető a dologban. Ha pedig vállaltad a lábtörlő szerepét, ilyen apróságokon nem illik fennakadnod.
2018. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted az ilyen férfiaknak van gerince? lol

Nyilván azt a sz@rt nyomja le a szerető torkán (aki gondolom jelen esetben te vagy) ami ahhoz kell, hogy minél többet ki tudjon sajtolni ebből a viszonyból.

2018. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"Szerinted az ilyen férfiaknak van gerince? lol"


Hogy is van,hogy a nő egyenjogú partner egy ilyen dologban? Akkor ő ugyan úgy gerinctelen, nem?

2018. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

pl úgy,hogy mind a két fél házas,elfoglalt nem sok ideje van felhajtani szeretőket,ezért teljesen jól elvan és elégedett mindkét fél azzal,hogy heti 1 összejönnek aztán dugnak egyet.

de a kérdésből inkább az jön le,hogy a női fél többet gondolt ebbe és nem igazán jött be neki a mellékszereplői stabil státusz.

2018. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

#6 Mondtam valahol, hogy a szerető egyáltalán nem hibás?

Amúgy természetesen NEM ugyanakkora a két ember bűne. Nem a szerető az, félrevezeti és hülyének nézi a megcsalt felet. Nem a szeretőben bízik a megcsalt fél, hanem a párjában. Attól, hogy a csalfa fél nem egyedül követi el a bűnt, még ugyanúgy gerinctelen.

Ez teljesen nyilvánvaló nektek, amikor egy nő lép félre, nem tudom, hogy most miért kell játszani a tudatlant.

2018. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Örülök, hogy végre előkerült a gerinc téma. Kiváló alkalom ez az ivásra!
2018. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1.5 évig volt szexkapcsolatom, szóval teljesen élhető dolog.
2018. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!