Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő hogyan tud pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tud pénzzel "lehúzni" egy férfit?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Elvárja, hogy mindig mindent a férfi fizessen, elvárja az apró ajándékokat.
2018. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy 40-es férfiak is úgy gondolják, hogy nekik jár a feszes testű 20 éves lány, a pénzükkel talán sikerül is találni egyet, azt elhalmozzák ajándékokkal, étterem, wellness, nyaralások, aztán mikor a kiscsaj megunja, és dobja az öreget, akkor a pasi panaszkodik, hogy a ribi csak "lehúzta" őt. Holott mindent önszántából adott. Nekem volt ilyen rokonom.
2018. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Kölcsönöket kér, amit "elfelejt" visszaadni.
2018. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3. Ás Pontosan ilyesmire gondoltam én is.

De hogy lehet valaki olyan hülye, hogy pénzt ad valakinek akit alig ismer?

2018. jún. 8. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
40es pasi vagyok,egy fiatal,csini csajnak,miért ne,,kit érdekel mennyire ismerem ha vele lehetek...
2018. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Én olyat még nem hallottam, hogy egy párkapcsolatban kölcsönöket kért volna az egyik fél.

A lehúzás abban van, hogy a férfi alapból adja a pénzt, mert vagy azt hiszi, hogy pénzzel kell kompenzálnia, vagy konzervatív és úgy lett nevelve, hogy a férfi tartja el a nőt.

A női oldalról meg lehet az, hogy csak megjátsza, hogy szereti a palit, a férfi meg bele van zúgva és bármit megcsinál neki.

2018. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

"Holott mindent önszántából adott."


A csaj meg elfogadta, annak ellenére, hogy nem volt szándéka viszonozni.

2018. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ajándékokat követel, kölcsönt kér amit elfelejt visszaadni, stb. Nagyon változatos módokon.
2018. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

-"Aggyá ajándékot!"


És te adsz, vagy mi?

2018. jún. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Buliban a régi barátnőim minden szerintük nyomi sráccal eljátszották, hogy sajnáltatták magukat, nincs pénzük, olyan szomjasak, annyira meleg van, olyan messze laknak, fáj a lábuk, annyira éhesek..


És bumm, volt pia, kaja, taxi, aztán friendzoneolták a pasikat, mert hát ők azt hitték barátok, miért gondolt volna többre..persze egy darabig ment ez, barátként ugyanúgy lehúzták őket teljesen direkt, aztán meg nevettek rajtuk.


Azt hiszem a megvezetés inkább jó szó, mint a lehúzás.

2018. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!