Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel valami pénzzel kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel valami pénzzel kapcsolatban, de ne hazudjatok?

Figyelt kérdés

Szóval férfiaktól kérdezem, nőktől pedig úgy kérdezem, hogy a párjukról kérdezem.

Szóval mekkora a férfi fizetése, és ehhez mekkora összegű ajándékot szoktatok adni, férfiak? /kapni, nők?


2018. ápr. 5. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

nettó 220 e forint. Ajándék: van, hogy 5 e forintosat, ha például karácsony van és az egész nagy-nagy családnak vennünk kell, de ha csak az én ünnepem van, akkor max. 20.000 Ft-osat.


De!! Ajándék lónak ne nézd a fogát!


És te, neked mekkora a fizetésed,és hány forint értékben adsz ajándékot a férfi párodnak?

2018. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs rendes fizetésem még. Így csak pár ezreset szoktam adni. De most a férfiak érdekelnek, nem én.
2018. ápr. 5. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
200.000 és virágot szoktam kérni, mivel a kertészkedés a hobbim. Általában megveszem magamnak, ő meg kifizeti, így tuti jó lesz. 2-10.000 ft értékben. Én kihasználok minden sablonos ünnepet, mert jól jön. Fordítva ugyanez van. Tudom, nem túl romantikus, de mi ezt leszarjuk.
2018. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Párom 160-180 ezer körül keres. Nem ajándékozós fajta, maximum karácsonyra szokott ajándékozni kifejezetten tárgyi dolgot, az 10ezer Ft alatt általában.

Persze, szoktunk járni moziba, néha meglep csokival vagy valami, de mivel mi együtt élünk, ezért ott már nem túl releváns, hogy ki mit fizet.

2018. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Párom most olyan 140e Ft körül fog kapni (teljesítménybéres munka, első teljes havi fizu) - előtte két hónapig 160at keresett (2 külön helyen... az egyik helyről kifúrták, a másik az csak határozott időre volt). azelőtt meg évekig 120-at.


Ünnepekre ilyen max. 10ezer Ft értékű ajándékokat szoktam kapni. Nekem a szándék meg a jól eltalált ajándék fontosabb, mint az ára, plusz amire szükségem van, és drágább, azt magamnak szeretem megvenni (telefon, laptop, fényképező, ilyenek). Néha ezenkívül meglep csokival, virággal, péksütivel.

2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férjem két helyről kap fizut, 380 br, és 260 br. Virágot, csokit, parfümöt/kozmetikumot szoktam tőle kapni, nem nagy értékben. Mindenünk megvan, ha ünneplünk valamit, tortát veszünk, pezsgőt nyitunk, és ennyi.
2018. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Valtozo mennyit keres, nincs fix ber a munkajaban. Altalaban 30 ezer korultol szoktam kapni ajandekokat (szulinap, evfordulo pl.).
2018. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
270-300 netto körül. Általában konyhai eszközöket szoktam kapni, mert azt kérek. 5-20 ezer körüli értékben szokott adni.
2018. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

320 körüli a nettója, pontosan nem tudom.

Többnyire közös kasszán vagyunk, de én sokkal kevesebbet keresek, ennek ellenére megosztjuk a költségeket, nem csinálunk ügyet ebből.

Az ajándékozás nálunk az ötletesség és kreativitás jegyében zajlik, szóval nem a pénzben kifejezett érteke számít.

Meglepetésként 5000-10000 ft összegben kapok ajándékot születésnapra, karácsonyra. Évforduló vagy nőnap általában egy csokor virág csokival.

Ha nagyobb összegű dolgot szeretnénk azt közösen megbeszéljük, mérlegelünk aztán felesben megvesszük.

2018. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
160-at keres. Apróbb ajándékokat szoktam kapni, egy szál sárga rózsát mellé. Inkább elmegyünk együtt valahová, ha ünnepről van szó.
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!