Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyesek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy a nök pénzzel megvehetök?

Figyelt kérdés

Ha egy lányról kiderül, hogy szegényebb, rögtön jönnek olyan privátok, hogy mennyire vagy bevállalós, x összegért mit vállalsz és hasonlók.

Értem én, hogy a legtöbb prosti a szegényebb rétegböl kerül ki, de ettöl még nem lesz minden szegény lány prosti.

Èrdekkapcsolatra se lennék képes, nemhogy pénzért szolgáltatásokat nyújtani, pedig éheztem is már sokszor. De inkább dolgozom 10-12 órát, minthogy megalázzam magam.


2017. dec. 25. 22:07
1 2 3 4
 1/35 mikeXxX ***** válasza:
0%
Ez lenne a normális de nézd meg hány kérdés van ami prostis és egyéb ingyenélő munkára irányul és ezt nem férfiak teszik fel .
2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszik azt. Ha logikusan nézzük, pont azért kérdezik, mert potenciálisan benne van a nemleges válasz is.
2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Mert sajnos vannak ilyen nők
2017. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én úgy,segítek hogy semmit nem kérek cserébe mert szeretem.
2017. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazok hiszik ezt, akik szerint egy nőt fel lehet szedni azzal, ha a farkukról küldenek képet.


primitívek, még férfiként is ezt gondolom róluk

2017. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Primitívek,ahogy előttem írták,eszembe nem.jutna ilyet írni egy nőnek. Vannak erre szakosodott oldalak,ott lehet válogatni eme mesterséget űző hölgyek közül.
2017. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Egy részük tényleg meg is vehető.
2017. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem működne, akkor nem hinné ezt senki, de így...
2017. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes kérdés. Van akiknek nincs erkölcsi gát, nem érzik megalázónak. Olvastam újságban, hogy csináltak egy kamu állásinterjú sorozatot és kérdezték a nőktől, hogy vállalnának-e szexet is. Nagyszámú igen volt a válasz. A napisza r.com tele van dubajozó és egyéb fiatal curvákkal. Régebben mobilfeltöltésért is szoptak sokan, gyerekek. Nem mindenki ilyen, de egyre jobban megy a dolog a kevés munka - sok pénz irányába.
2017. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó makkal álmodik 9-es.
2017. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!