Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos számodra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos számodra a becsület?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

érdekes kérdés.

mert ha vesszük a vállalkozó ismerőseimet,akik ha mindenről írnának számlát akkor csődbe mennének,ezért ahol lehet okoskodnak.

ez elsőre becstelen tett,de ha belegondolok abba,hogy a világ egyik legmagasabb adói vannak mo-n,és ez a befolyó összeg nem a népjólétet szolgálja,hanem felesleges stadionok épülnek belőle,vagy egyszerűen ellopja az épen hatalmon lévő kormány,akkor érthető,hogy nem akarják a nehezen megkeresett pénzüket az ablakon kiszórni,így az elsőre becstelen tettük egyáltalán nem az,hanem logikus tett.

2018. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
azt a környezetemtől tudod megkerdezni..
2018. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Becsületes és gazdag embert én még nem láttam Magyarországon!

A becsületet állami szinten devalválták, nincs súlya és nincs értéke: lassan csak a lúzerek becsületesek (talán).

2018. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A saját értékrendem alapján fontos.
2018. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon fontos.
2018. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attúl függ. Van, amikor leszarom, de azt meg tudom magyarázni észérvekkel. Akkor nem voltam becsületes, mikor tudtam, hogy ezzel elkerülöm a fölösleges hisztit meg vádaskodást. Úgy gondolom, aki nem méltat arra, hogy meghallgassa a problémámat vagy a kritikámat, amivel úgy tisztelem meg őt, hogy nem ellene szólok, hanem vele akarom megoldani (azért teszem szóvá), az nem érdemli meg, hogy becsületes legyek vele szemben.


Nem vagyok egy gyáva féreg, nem szoktam tisztességtelen lenni hobbiból meg unalomból. De ha valaki szándékosan a véremet szívja, azt rövid távon kikerülöm, hosszú távon otthagyom a fenébe.

2018. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első és a hármas mondja jól.
2018. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mint a reklámban: felbecsülhetetlen. Minden másra ott a Mastercard.
2018. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!