Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Tényleg ilyen nagy dolog lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már lassan két éve vagyunk együtt. Ismeri a családomat , barátimat és mindenkit akivel bármilyen szinten tartom a kapcsolatot. Mostanában ritkán találkozom a barátaimmal és a bátyámmal. Egyik nap találkoztam velük és mondták hogy nem köszön a barátnőm nekik , oda sem néz inkább el fordítja a fejét. Pedig a lánnyal már beszéltem erről... Tegnap itt volt a barátnőm épp kaját csináltam. Meg kértem arra hogy addig kevergesse amíg én meg csinálom a tojást. Erre oda megy kevergeti és azt mondja mi vagyok én a csicskád? Mondom jó nem kell majd én csinálom. Utána minden áron csinálni akarta, mondtam nem kell majd meg csinálom. Később el köszöntünk egymástól , de itthon nem köszönt senkinek sem. Ez számomra nagyon megalázó és tiszteletlenség. Szóltam is neki , azonnal jöjjön vissza és köszönjön el. Erre vissza is jött és köszönt is. Pedig én segítek neki és az anyjának mindenben. Bármire meg kérnek nagyon szívesen segítek nekik... Őt meg ilyen apróságra nem lehet meg kérni... Ezek után találkozni sem akarók vele...

2015. aug. 11. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de nem tudnék olyan emberrel járni, aki annyira bunk*, hogy nem köszön másoknak. De ez csak az én véleményem.
2015. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy igazi neveletlen tirpák a nőd, ez van sajnos. Én sem tudnék ilyen emberrel együtt lenni.
2015. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ő nem ember. Csak egy felszínes pics**a.
2015. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!