Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexre kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexre kellek a férfiaknak nem vagyok elég jó nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha csak a prédát látják bennem, akkor nem vagy elég jó nő egy komoly kapcsolatra?
2018. jún. 9. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég sok mindentől függhet, de véleményem szerint csak nem válogattad meg jól a férfiakat akikkel kapcsolatba kerültél vagy csak szimplán a személyiségeddel és a viselkedéseddel vannak problémák. Amit te írtál az is előfordulhat, de kicsi a valószínűsége annak, hogy rendszeres legyen.
2018. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

“ a személyiségeddel és a viselkedéseddel vannak problémák”


Az ilyen magyarázatot sosem értem. Kinek ne lennének rossz tulajdonságai? Ez sosem magyarázat arra, hogy miért nincs kapcsolatod, hisz ennyi erővel senkinek nem lehetne, ha ezen múlik..Amúgy ez a “csak szex” egy elég általános dolog manapság, ne lepődj meg, hogy sokan csak arra mennek.

2018. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen ahogy első írja sok mindentől függ....


- lehet egyszerűen a kinézeted, öltözködésed, haj, ékszerek smink, tetoválás szóval teljes külső összképe

- lehet, hogy maga a viselkedésed olyan a szavaid a beszéded, a stílusod, a természeted.

- lehet, hogy amikor megismernek rájönnek, ezzel nem tudnak együtt élni mert problémás zűrös, vagy rettenetes.

- de....... lehet, hogy eddig rossz embereket választottál, nem is ők hanem TE kapkodtad el.

- vagy tipikus f**aszfejek választasz

2018. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Hűha, a cicababa kinézi magának a Mercedes AMG-ből, Audi A8-ból, 7-es BMW-ből épp kikászálódó legjóképűbb pasikákat, elhatározza, hogy összejön velük, majd ezek a legjóképűbb pasikák szépen kihajítják egyetlen éjszaka után és csodálkozik a cicababa, hogy csak szexre kell mindenkinek. Ostoba! :D
2018. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

# 2


Nem tudom mi nem érthető ezen.. Nem is pusztán a rossz tulajdonságokról van szó. A személyiség eléggé összetett dolog és általában egyénenként változó. Most ne menjünk bele a különböző típusokba.. Én csak arra gondoltam, hogy valakinek a személyisége és a viselkedése olyan elemeket tartalmaz ami valaki számára kizáró ok egy kapcsolatban attól még szexet lehet el tudna képzelni az illetővel. Bár én például nem tudnék de mindegy.


Egyébként pedig, ha valakinek olyan a személyisége, hogy gyerekes(rossz értelemben) és szándékosan műbalhékat generál vagy csak szimplán folyamatosan sajnáltatja magát lehet annyira taszító, hogy a személyisége miatt ne akarjon vele valaki kapcsolatot de a szexbe valahogy mégis belemegy.


Nem értek hozzá, de sok olyan ember van aki szerintem még a szánalom szexbe is belemenne annyira ki van éhezve ez alapján szerintem teljes mértékben elképzelhető az, hogy a személyiség is mindegy legyen valakinek, ha képes vele szexelni. A kapcsolat egy teljesen más dolog.. ott együtt kell lenni a másikkal el kell viselni a jó és a rossz dolgokat is..

2018. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem unod még??!!
2018. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, azért, mert nem vagy elég jó nő. Mármint belsőre, személyiségre vagy intelligenciára.
2018. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ronda vagy
2018. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
#5 De itt nem arról van szó, hogy 1 embernek nem jön be a személyisége, hanem arról, hogy rendszeresen visszautasítják. Viszont mivel minden ember más és más tulajdonságokat, személyiségjegyeket tolerál/ nem tolerál, így kizártnak tartom, hogy ez lenne a baj. Mivel még ha gyerekes is, akkor is találhat olyat, aki mondjuk pont ezt szereti benne.
2018. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

#9


Hidd el, hogy rengeteg olyan ember van akinek többnyire senki nem tolerálja a személyiségét és a viselkedését. Elég akár csak itt körülnézni az oldalon.

2018. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!