Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valakire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha valakire azt mondják, hogy csak szexre kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Hiszen ha valakit meg akarnak d.gni a férfiak, az azt jelenti, hogy jól néz ki az illető.
2011. ápr. 15. 13:56
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
90%
igen, meg azt is jelenti, hogy nem sokba nézik...
2011. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen, azt jelenti.

Viszont ott az a "csak", ami azt jelenti, hogy az illető olyan sötét, hogy még csak társalogni sem óhajt vele különösebben, nem is beszélve bármi különösebb elköteleződésről, mert az nagyon ciki lenne a férfira nézve..

2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha neki elég,hogy CSAK jól néz ki,akkor ne sértődjön meg ezen.Ha többre tartja magát,mint egy jó test és esetleg társat szeretne,akivel szellemileg is egy szinten vannak,akkor nem elég neki,hogy csak meg akarják dugni.
2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha valakinek az életben elég az, hogy jólnéz ki, akkor oké,lelke rajta.

Én szeretem, ha kedvesnek is tartanak és okosnak és megbízhatónak és határozottnak, és háziasnak és .......

2011. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert az élet alapja nem lehet a szex. Nagyon fontos dolog, de ezer más dologgal kiegészülve nyújt csak boldogságot. És aki fiatalkorában csak arra kell, az később is viseli mindig a bélyeget.
2011. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A szépség mulandó.
2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valaki jól néz ki, még nagyon kevés.....mint a kérdés is mutatja.

Amúgy az sem feltétlenül igaz, hogy jól kell kinéznie. Sok férfi van, aki nem foglalkozik különösebben a külsőségekkel. Én pl. már hallottam azt férfi szájából, hogy "nem egy bombanő, de azért meglehetett dugni, arra jó volt...."

2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően félreérted a dolgokat. :)

Gondolom, még nagyon fiatal lehetsz.


A férfiak minden csinos nőt szeretnének meg...kapni, de ez nem jelenti azt, hogy minden csinos nő annyit jelent nekik, mint egy guminő.

Az a nő akkor CSAK jól néz ki, és ennél több pozitívumot nem lehet róla elmondani. Értéktelen, de legalább lyuk van rajta.

EGYSZER meghajtják, telepakolják, és kész, mehet a p...ba.

Hogy még vulgárisabb legyek: "ge.iputtyony, fa.tarisznya", és egyéb hízelgő kifejezésekkel is szokták illetni.

Emberszámba venni annál ritkábban szokták, mind a férfiak, mind a nők.


A legtöbb nő, bocsánat... NŐ annál többet vár, minthogy meg..ák, és kirakják.


A Jó Nő az, akit meg is akarnak tartani, akiért harcolnak, akit elvesznek feleségül, aki a gyerekeik anyja lesz.

2011. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők, akiknek nem elég, ha csak meg akarja őket d.gni valaki, vannak, akik kapcsolatot szeretnének. Egyébként meg a férfiak ínséges időkben nem csak a nagyon szép lányokat d.gják meg, hanem a kevésbé szépeket is.
2011. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

..ezzel megalázzák az adott csajt. kijelentik, h jól néz ki, de másra nem kéne. ilyet nem sokan akarnak magukról hallani.

én visszahallottam már, h ezt mondják rám a férfiak, pedig nem vagyok buta, és lehet velem beszélgetni (ha egyáltalán veszik a fáradságot, és megteszik).

komoly kapcsolatot szeretnék, mint minden normális nő, de folyton ilyen "csak szex, más semmi" ajánlatokkal találnak meg...az meg nekem nem kell.

ez u.olyan rossz, mint a másik példa, amikor a csaj beszélgetni jó, de "bottal sem érnék hozzá".

2011. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!