Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Objektívan nézve ki a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Objektívan nézve ki a jobb nő/pasi a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Tudom ez nem verseny és nem is ez számít, de azért csak tudja/látja ezt az ember, már csak az ellenkező nem visszajelzéseiből is.

Nálatok hogy van?


2018. jún. 10. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem én, de lehet, hogy ez csak amiatt van, mert a pasik eleve jobban nyalnak és bókolnak a nőknek (akkor is, ha foglalt), mint fordítva.


Én megkaptam már, hogy milyen szép vagyok és milyen szerencsés velem, hogy ilyen meg olyan vagyok, meg ezt és azt tudom... Fordítva nem nagyon hallani ilyet, pedig a párom is bőven jó pasi és bőven érdemel dicséretet.


De szerintem a lányokat minden kapcsolatban jobban dicsérik, a fiús anyáktól kezdve a haverokon keresztül a tesókig. Általában a srácot szokták szivatni azzal, hogy "honnan akasztottál le ilyen jó csajt, nekem is kell" meg "nem értem, hogy bírod a pasid mellett"(persze poénból mondják), stb.


Szerintem egy szinten vagyunk és annyira jó ő pasiban, mint én nőben. Különben nem is jöttem volna vele össze, ha kevesebbnek gondolnám magamnál.

2018. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan kapcsolat, amiben a nő jobban nézne ki, mint a férfi, mivel a nők csak a saját szintjüktől felfelé állnak szóba a férfiakkal. Kivéve, ha a férfi iszonyatosan gazdag.
2018. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm telt, szép arcú, időnként ráírnak srácok vagy próbálkoznak élőben, szóval jó csaj, rosszabb adottságokkal.

Én egy ideje edzek, nem vagyok túl helyes, de nálam is próbálkoznak olykor lányok. Szerintem ő néz ki jobban.

2018. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok, thick, imádok öltözködni és extrovertált vagyok. Van pár tetkóm is. Ez van, akinek bejön, van akit taszít, a barátomnak például tetszik. Strandon, kocsmákban, szórakozóhelyeken nem költök túl sokat, mert gyarkan meghívnak, ha csak barátnőkkel megyek.

A barátom csöndesebb, jókepű, de neki is egyedi a stílusa, ami miatt néhányan viccesnek találják, ahogy kinéz, főleg, hogy egy nagy medve. (Szereti a vintage mintás ingeket, nadrágtartókat, emellett 3mm-es haja van és szakálla.)

Szóval objektívan én vagyok vonzóbb, mert vannak melleim és lapos a hasam, neki pedig fordítva.

20L

2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!