Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szexre bármelyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexre bármelyik nő jó nektek?

Figyelt kérdés

Ha szexre kell mindegy a kinézet?

Komoly kapcsolatra meg csak a legszebb kell?


2018. jún. 10. 14:52
1 2
 1/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
50%
Mindenhol számít az, hogy tetsszen nekem, különben nem megy.
2018. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 AchromaticSmarties ***** válasza:
36%
Nem.
2018. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem és nem.


Lehet, hogy vannak olyan férfiak akiknek mindegy és lényegében bármelyik nő megfelelne nekik de ez az ő szegénységi bizonyítványuk.


"Ha szexre kell mindegy a kinézet?"


Szerintem egyáltalán nem mindegy. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem tudnék elképzelni olyannal még szexet sem akihez nem vonzódom vagy aki nem tetszik.


"Komoly kapcsolatra meg csak a legszebb kell?"


?????


Komolyan nem tudom megérteni hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni. Egy kapcsolat szempontjából rengeteg dolognak kell stimmelnie, hogy az jól működjön..

2018. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akiknek mindegy, de a férfiaknak nem.
2018. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha te egy szoke jokepu herceget szeretnel akkor nyilvan nem teged fog valasztani. Ha viszont egy atlagos not szeretne az ember akk nyilvan ha atlagosnak tartja onmagat es van benne egy egeszseges on le becsules nem is probalkozik aaa++ nokkel.
2018. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem érzek egy minimális vonzalmat sem egy nő iránt, akkor nem tudom szexuálisan megkívánni.
2018. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Szexre a kinézet számít, meg hogy azért arra a kis időre el tudjam viselni. Komoly kapcsolatra nem a külső számít, hanem (most kapaszkodj meg!) hogy normális legyen. Ilyet viszont nagyon nehéz találni.
2018. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az erős túlzás hogy mindegy, ha nincs meg a szimpátia akkor nem megy,de nem a szépség számít,sőt a kor sem nagyon.37F
2018. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

HA csak szexre kell akkor sokkal inkább számít a külső...a belsőre teszek magasról a hülye dumáját se akarom hallani...


Komoly kapcsolat majdnem ugyan ez csak fordítva, a külső elég minimális helyette 1000sokkal fontosabb dolgot nézek..

2018. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!