Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnál a párodból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál a párodból, ha kiderülne, hogy súlyos beteg és mindennap sírna?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy te? Miért ábrándulnék ki?

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben, gazdagságban-szegénységben, tudtommal ez a jó párkapcsolat ismérve.


Az élet nemcsak happy-ből áll.

2018. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Sírnék vele mindennap és a legnehezebb napokon is vele lennék, bármikor.

Ha tényleg nagyon beteg lenne abba én is rettenetesen belebetegednék lelkileg.

2018. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

#2


"Ha tényleg nagyon beteg lenne abba én is rettenetesen belebetegednék lelkileg."


Juj, ez most komoly??? :O Pont ezt nem akarja a beteg, normális vagy?

Neki támasz kell, és nem pedig az, hogy magával rántsa a másikat és még a társát kell neki ápolnia.


Nem bőgni kell vele együtt, hanem vigasztalni és biztosítani őt afelől, hogy rád mindig számíthat és ott leszel mellette mindig.

2018. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

#3

Ne haragudj, de a betegséget/érzéseket nem lehet irányítani. Nem közeli ismerősök betegsége is megvisel, még a legkisebb is.

A párommal, közeli ismerősökkel elég ha belegondolok, hogy történe valami és már kikészülök idegileg.

Normális vagyok, csak galamblelkű..nem tudok mit kezdeni ezzel. Mentálisan biztos kikészítene egy ilyen dolog.

2018. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű de szerintem majdnem minden kapcsolat összeroppan a hosszútávú súlyos betegség okozta lelki terhek alatt.

Nem azért ábrándulnék ki mert sír hanem mert ilyenkor az egészséges félnek egyfajta kiszolgáló szerepet kell felvennie és ha a párjának kell egy váll amin sírhat ott lenni ha elkergeti akkor meg roppant megértőnek lenni és nem megsértődni ha bezárkózik bunkó és/vagy távolságtartó. Mindeközben a betegnek (jogosan) mindenek előtt a saját baja lesz a fontos és így az aki istápolja nem kap semmit a fáradalmaiért miközben lelkileg csak merül és valóban vagy belebetegszik vagy időben kiszáll vállalva a környezet megvetését és saját bűntudatát.

Szóval összegezve így vagy úgy a kapcsolat többnyire belehal.

Volt szerencsém két ilyen kapcsolattal találkozni egyet (testvéremék) közelről figyelhetek. Szerintem egy súlyos betegséget nem vészelhet át "egészségesen" egy kapcsolat. Aki szerencsés az újra tudja építeni.

2018. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!