Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a pasik megundor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a pasik megundorodnak a feleségüktől szülés után, sőt már a terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatból mondom, hogy nem. Legalábbis nálunk nem volt ez, és szerintem ha amúgy szeretik kölcsönösen egymást, akkor a kapcsolat marad az első, és nem a gyerek.

Undort nem éreztem sosem, pedig amúgy szépen megnyúlt a bőre, de ez engem abszolút nem zavart, és később sem. Őt sokkal jobban zavarta, és utána azon veszekedett velem évekig, hogy saját magától undorodik, és nem hiszi el, hogy én nem undorodok tőle, és azt hitte hogy hazudok. Pedig tényleg nem. Viszont amikor megcsináltatta, akkor már taszított, mert az már művi lett.

2018. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

Aki az apás szülést kitalálta, na azt kéne tökön lőni! Ott és akkor tényleg olyat látnak a jóemberek, amitől nem a szexistennőt látják tovább a férfiak a nejükben, hanem egy szétdurrant kályhacsövet.

Apás szülés után tényleg mindig így van, még ha az asszonynak otthon nincs is bevallva az igazság.

2018. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
A pasik igen, a férfiak nem.
2018. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

A válaszadók közül hányan voltak bent szülésnél a feleségükkel? Ugyanis nem az Apás szüléssel vana gond,hanem azzal aki odalent bámészkodik. A feleség fejénél állva ez hatalmas élmény tud lenni. Abban egyetértek, hogy rákényszeríteni senkire se szabad,de egyébként nagy élmény. Egyébként pedig nálunk megmaradt a kötődés,minden téren. Szexuálisan se volt gond.

Közbe se, utána se

2018. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk ez történt, pedig végig a fejemnél volt. De maga a tudat, hogy anya lettem, elvágott nála valamit. De ez alapján nem kell általánosítani, vannak normális férfiak is.
2018. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elgondolkodtatnak az ilyen jellegű kérdések. Ha egy betegség kapcsán lerobban kicsit a feleség, netalán átmenetileg megváltozik a teste, a férj akkor is megundorodik tőle, mert nem szexistennő? Hol a szeretet és tisztelet?
2018. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát, lehet, hogy az èn pàrommal van a gond, de mind a 2 szülèsemet ŐNKÉNT, akarva végignézte és a leghalvànyabb probléma sincs közöttünk azóta sem
2018. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Bence_ ***** válasza:
94%

Nem. Apás szülések.

Tök természetes.

Ha megundorodnak akkor tényleg a gólya hozza a kistesókat! 😁

2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Olvassátok el, megéri:


[link]

2018. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Amikor ilyen kérdések jönnek, akkor általában nem arról van szó, hogy a nő terhessége vagy a gyerek születése lett volna a gond fizikailag, hanem a nő ment át házisárkányba.

2018. jún. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!