Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom terhes 17 éves most én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dawee28 kérdése:

Párom terhes 17 éves most én pedig 20 . Párom édesanyának muszáj lenni a gyerek gyámjának vagy lehetek én is a gyerekem gyámja?

Figyelt kérdés
És hogy szülés után valami anyagi támogatást fog kapni vagy sem? Nem mintha rá lennénk szorulva, csak mindenhol ezt mondják hogy ezt meg azt fog kapni!

2013. dec. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ó, édes Isten, ki vagy a mennyekben, adj erőt és nyugalmat eme szolgádnak! Ámen
2013. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
Okos ember nem tesz fel hülye kérdést....Úgy látom a az istenke adott és elvett...kaptál pénzt, de agyat nem....
2013. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Apasági nyilatkozatot kell tenni. Gyámot akkor jelölnek ki sztem, ha mindkét szülő lemond a gyerekről. 13 e ft családi pótlék jár a gyerek után. A nevelőszülőknek jár talán extra támogatás, de az más.
2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Plusz a gyes alanyi jogon...25650 ft,mert gondolom munkaviszony nincs ....Mivel 20 éves vagy, ha aláírod az apasági nyilatkozatot nem fognak gyámot kihelyezni,mert nagykorú vagy....
2013. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!