Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézitek egy-egy ex vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézitek egy-egy ex vagy volt kiszemeltetek storyat?

Figyelt kérdés

Egy volt "ismerősöm" akivel nagyon egy hullamhosszon voltunk, de valami oknal fogva nem lett belole későbbiekben semmi, osszejottem a testverevel akivel evekig egyutt voltunk igaz eleg viharos kapcsolat volt.. de ez ido alatt is folyton meg volt koztunk az a plussz szikra ha talalkoztunk vagy lattuk egymast annak ellenere is hogy neki is volt illetve azota is tart a parkapcsolata... (ami nem epp fenyes csak kulso szemmel.)

A fenti kerdesemre is szeretnek Toletek a valaszt, illetve az itt leirt sajat szubjektiv kerdesemre is a velemenyeteket kikerni! Csak oszinten minden valaszt elfogadok ami valasznak minosul es nem esz osztasnak! koszi! :-)


2018. jún. 10. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy egyertelmu legyen, O folyamatosan kivetel nelkul mindig koveti ha epp ki-ki teszek dolgokat...
2018. jún. 10. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek kíváncsiak, ennek nem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget. Én is megnézegetem időnként az exeket, volt ismerősöket ... stb. Semmi más, mint puszta kíváncsiság.
2018. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ahol van meg szikra ott tuz is lessz , csak ido kerdese mikor locsolja be valaki lamuros benzinnel.
2018. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem érdekelsz, nem nézi a közösségi oldaladat rendszeresen. Valószínű, ő is érzi a szikrát, de az nem jelenti azt, hogy akar is valamit. (ennek oka pedig a párkapcsolatototk, és még az is lehet, hogy a múlt..)
2018. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Facebook/Messenger storyra gondolsz? Én minden ismerősömnek végignézem, mert ahogy "kattintok" a képernyőre, megy a következő emberére..
2018. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a face és az insta automatikusan tovább léptet a következő sztorira. Én nem szoktam mindenkijét nézegetni, de ha nem kapcsolok időben simán átugrik akár olyan emberére is aki amúgy nem érdekel.
2018. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert véletlen rákattintok, továbbmegyek, aztán rájövök, hogy fenébe, ezt nem akarta volna megnyitni, de már mindegy...
2018. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!