Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit 17 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit 17 éve ismerek, és 10 éve nem láttam. Facen ismerős, néha próbáltam vele beszélgetni, de témák híján hamar befejeződtek. Ti milyen témával próbálkoznátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne üvöltsenek a közhelyektől. Formabontó témákat várok, amikre szívesen válaszol és csatlakozik a beszélgetéshez.


Borzasztóan oda vagyok érte... Ez már beteges tudom, de a lelkemnek jól esne, ha egy kicsit tudnék vele beszélgetni. ^^ Jó lenne izgatottan kelni arra, hogy "húú vajon mit írt...?"


Én egy esztétikai katasztrófa vagyok, így szóba se jöhet, hogy személyesen találkozzak vele... helyben süllyednék el a föld alá szégyenembe.



2018. jún. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem van olyan lány ismerősöm akivel bármiről tudok beszélgetni van akivel meg egyszerüen semmiről pedig nem tartottam amga csúnyának...Ganxsta megmondta egyik számában hogy "van pna ami száraz és van ami nedves"
2018. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani. :D Csak megnyugtató lenne a lelkemnek, ha egy kicsit tudnék vele beszélgetni. Ennyi. ^^
2018. jún. 10. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ha szivesen beszélne veled majdnem mindegy mit dobsz be ha meg nincs összhang akkor írhatsz akármit csak szenvedés lesz. De ha már beszéltél vele és nem ment gördülékenyen felesleges erőltetni

2018. jún. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jön a nyár, azért ez elég nagy téma..nyaralás, fesztiválok, koncertek, mi érdekli, mire megy el, stb
2018. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!