Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mellőzik a lányok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőzik a lányok, az ismerősnek jelölést a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt Tinderen pár napja. Kértem folyatssuk a beszélgetést Facebookon. Azt írta, szívesen folytatná Messengeren, de nem fog vissza jelölni Facebookon.


Nem értem a logikát. Arra tippelek rejtegetni akar valamit.


Mi a véleményetek? Miért csinálják ezt egyes lányok vagy fiúk?



2018. jún. 3. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán kíváncsi rád VAGY már a "fész = élet" jellegű ember, sajnos sok ilyen van, akiknek a fészbúk valami istenien kiemelt hely ahol vagy 1000 íratlan szabály van. Brutális kirakatvilág.


(És ez az, amiért én csak 5 évente vagyok fent rajta mikor az osztálytalálkozót szervezzük)

2018. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
na mit tippelsz?Van csávója.
2018. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Mivel még nem ismer és nem tudja mi lesz a folytatás, nem köteles ismerősnek fogadni a Facebookon. Ettől függetlenül beszélhettek Messengeren, amit fel is ajánlott, szerintem ebben nincs semmi rossz.
2018. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem logikus, valószínűleg több emberrel is beszélget, de ha mindegyik a fb ismerőse lenne, és mondjuk a 10 ismerkedésből összejönne egy emberrel, akkor a másik 9-et törölheti ki. És ez csak ha 10 emberrel beszél, lehet, hogy több. Akkor már inkább csak akkor legyen fb ismerős, ha biztos a dolog.
2018. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, akivel csak beszélgetek, vagy volt egy randi, de nincs folytatás, minek is lenne az ismerősöm? Semmi értelme.
2018. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Hogy ne lássa a pasija, és/vagy a többi próbálkozó, talonban tartott.
2018. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!