Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti újrajelölnétek és ráírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti újrajelölnétek és ráírnátok azután, hogy letiltott, majd feloldott?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt letiltott, és azt mondta, kizárt, hogy valaha feloldjon. A nagyon makacs természetéből fakadóan ez nem is volt meglepetés.

Majd a héten kerestem egy ismerősömet, amikor megláttam az ő nevét. Kiderült, hogy feloldott. Én meg azóta sem értem, hogy miért és hogyan, mert semmi okot nem adtam rá, azóta nem is beszéltünk személyesen sem.

A helyemben ti megkérdeznétek tőle, hogy miért tette?



2018. ápr. 21. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdezném meg tőle.Hidegen hagyna.
2018. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sem kérdezném meg, ha valamit akár, úgyis írni fog.
2018. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt várja hogy újra nyalizz neki, majd újra tilt hogy mièrt nem hagyod bèkèn. Felejtős az ilyen.
2018. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Nem írnék rá, nem kérdezném meg, mert nem érdekelne. Az ilyen ok nélkül tiltogatós kislányokat nem veszem komolyan. (Bár megkockáztatom, netről megismert csaj, ugye? Azokat meg pláne ne vedd komolyan.)
2018. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

" Az ilyen ok nélkül tiltogatós kislányokat nem veszem komolyan. "


Ami azt illeti, nem ok nélkül tiltott le. Sokat veszekedtünk, konfliktusaink voltak, és végül ahelyett, hogy azok megoldásában partner lett volna, inkább letiltott.

2018. ápr. 21. 12:17
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ami azt illeti, nem ok nélkül tiltott le. Sokat veszekedtünk, konfliktusaink voltak, és végül ahelyett, hogy azok megoldásában partner lett volna, inkább letiltott."


Akkor miért is jelölnéd újra, meg írogatnál vele, ha ilyen volt a hozzáállása?Mit remélsz a kommunikációtól vele, ami azelőtt sem működött köztetek?

Azt hiszed megváltozott?A fenéket..

2018. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom :( Annyira tanácstalan és összezavarodott vagyok, ezért is írtam ki ezt a kérdést :S

Tök jó lenne, ha mindent tiszta lappal tudnánk újrakezdeni vele :-/

2018. ápr. 21. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem keress új barátokat, van elég ember a Földön.
2018. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Minek? Egyszer már nem kért belőled, amilyen vagy. Csak nem haragtartó, már nem akar veled foglalkozni; és fölösleges is , hogy le legyél tiltva; mert már nem érdekled. Már megbékélt, és nem akar látni a letiltott emberek listáján; de talán abban reménykedett; hogy nem veszed észre, hogy feloldotta a tiltást. Szerintem felesleges lenne ráírnod, úgyis megint letilt; mert valami miatt nem komál téged. Ha kimondottan azt akarná elérni, érdekelné, hogy most már írhatsz; akkor lehet, hogy talán ő is keresne téged. Csak idegesítette talán, hogy nem tud neked megbocsátani, talán látja is mindig, hogy le vagy tiltva; és már nem akarta hozzád kötni magát ezzel. Amúgy ott a harag szót használtam, de lehet, hogy csak idegesíted, amilyen vagy, vagy zavaró, hogy sokszor mindig ráírtál, mert ő nem akart veled beszélgetni, kellemetlen volt mindig mindkettőtöknek, hogy mindig le kellett téged ráznia. Szóval csak a haragnál nem találtam épp jobb szót, így tudtam a legjobban leírni.
2018. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele.

Amúgy, csak mondom, hogy volt olyan, hogy tiltottam valakit és magától jött le róla a tiltás. Lehet nem is ő oldotta fel.

2018. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!