Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy csak barátként tudtam rá tekinteni, és köszönőviszonyban sincs semmilyen téren a párommal?

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemen, akivel amolyan jó haveri viszonyba kerültünk, hónapokig nem lépett semmit, majd egyszer teljesen váratlanul bepróbálkozott. Megmondtam, hogy sajnos én nem szeretnék semmit, de barátok lehetünk akár, mert amúgy emberileg kedveltem, erre ő azt mondta, hogy rendben, neki az is megfelel.

Utána pedig összejöttem a párommal, akkor pedig megkopott ez a barátság, majd egy házibuliban találkoztunk, ahol eléggé nekem támadt. Állítólag én játszottam az eszem, önző voltam és vak, mert ő szinte teljesen megegyezik a párommal, ő is ugyanolyan szelíd, ugyanazok a hobbijai, ugyanolyan szint kinézetre, és ő talán még jobban is tudna szeretni.

Azóta rengetegszer írogat facebook-on is, és ott is ezekkel jön, meg, hogy miért nem mondtam, hogy az ilyen pasik jönnek be, akkor nem adta volna fel.

Nagyon nem akarom megbántani, de én úgy látom, hogy köszönőviszonyban sincs a párommal sem emberileg, sem férfiasság ügyében, sem külsőre. Ő mindig is taszított úgy, mint férfi.

Ráadásul szexuálisan sem vonz, mert folyton felhozta ezt a témát régen, és azt magyarázta, hogy képtelen lenne egy lányt durván megd_ugni, képtelen lenne a szájába élvezni, órákig simogatná, nyalná szex előtt és akármeddig képes lenne várni, ameddig egy lány készen nem lesz, és egyáltalán nem kezdeményezne, ameddig nem tudja biztosra, hogy nem sérti meg a lányt azzal, hogy esetleg túl hamar kezdeményez.

Nekem ez az egész gondolkodás taszító, még ha lett is volna esélye, az ilyenek után elveszett volna az egész.

Félek őszinte lenni, de különben meg attól tartok, sosem változtat magán, így fog viselkedni másokkal is, szóval mégis meg kellene mondanom neki a dolgokat.

Hogyan tálaljam, ha azt szeretném, hogy ne legyen megbántódva és inkább tanuljon az esetből?


2018. jún. 10. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem az olyan embereket,akik nem képesek kiállni magukért és elküldeni a másikat a pcsába. Miért olyan nehéz ez? "Józsi,bmeg,nem jössz be,akadj le rólam" Ennyi. Az meg nem barátság és nem is lehet,ha az egyik fél bele van esve a másikba,föleg ha még ilyen kis görcs is.
2018. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te itt már hiába is mondanál neki bármit. Ne akard megmenteni, mert csak lehúzna és görcsösen erőltetné az egészet. Redukáld vele a kommunikációt 0-ra
2018. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Baratkozni sem kell.. azert hogy az egod noveld draga csillam ponii
2018. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont szimpatikus a srác hozzáállása a szexhez :-)

A kirohanásához nem tudok mit hozzászólni... srác most csalódott, és így ad neki hangot. Lehet h nem kéne erőltetnetek a barátkozást, neki úgysem ez volt a célja.

2018. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem növeli az egóm, teljesen jelentéktelen számomra, mint férfi, hidegen hagy, hogy egy ilyannak tetszem, szerintem neki elég sok lány megfelelne.


Nem arról van szó, hogy nem állok ki magamért, csak próbáltam nem megbántani, mert régebben emberileg kifejezetten kedveltem.

2018. jún. 10. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Határozottabb is lehetnél vele.

Ennek a barátságnak már lőttek. Mondd meg a véleményed, amit ide leírtál. Mások a pároddal, nem tetszik, és különben is már foglalt vagy.

Én az ilyen srácokat tiltani szoktam.

2018. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!