Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy gazdag, sármos férfivel, de (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval megismertem, nagyon megfogott. Úgy éreztem, úristen... De van barátnője, mint kiderült. Nem is akárki, egy lúzer csaj, aki féltékenyen néz minden nőre. A barátnője sovány, nem is tudom, nagyon átlagos a megjelenése, nem ad magára, csak a kényelem érdekli. És nem csinált semmit egész végig csak el nem mozdult a férfi mellől, és onnan vetett féltékeny, lapos pillantásokat mindenkire, azt üzenve hogy "ő az enyém, el a kezekkel gonosz ribi".

Nem tudom, hogy van olyan mázlija, hogy ilyen férfi a barátja. A többi hasonló kaliberű csajt lúzer pasikkal látni. Elvileg neten ismerkedtek meg.


2018. jún. 10. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Holnap hétfő, munkanap, korán kell kelni.
2018. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az első válaszadóval értek egyet.

Hagyd őket békén, borzasztóan lekezelő stílusod van.

2018. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ugye ismered azt a herceget aki a fél világot bejárta a szerelemért és végül egy koldus lányban találta azt meg, amire vágyott?

S hogy cserébe a koronájáról is lemondott?


Amiről te beszélsz, hogy ki átlagos ki nem, az csak a te fejedben létezik és azokéban akik hasonlóan szélsőséges, más embereket lenéző, alpári, magukat istennek képzelő stílusban gondolkodnak, beszélnek, vagy épp tesznek fel itt kérdéseket, melyek valójában nem is kérdések.

2018. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinuleg szebb szemelyisege van mint neked. Bar, ez nem tunik neheznek.
2018. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne szóld le a barátnőjét,nem véletlenül van vele.


Attól még, hogy szerinted átlagos kinézetű, a személyisége lehet elragadó.


Hagyd őket szépen békén,majd Rád is rád talál a szerelem... ;)

2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedtem egy gazdag.. na itt már látszik, hogy irtó felszínes vagy. Talán ha kicsit normálisabb lennél neked is lenne esélyed találni valakit.
2018. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az a másik lány nem a gazdag palit látja benne, hanem tényleg tetszik neki, mint férfi.
2018. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van esze a srácnak és fontos a pénze is, akkor nem kezd ki veled.
2018. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak nem mázlija van. Egyszerűen minden téren jobb, mint te. No para és holnap tényleg dolgozni kell.
2018. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem is ertem en se hogy a pasik mit esznek a pocsék lanyokon......
2018. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!